Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Najgori su oni koji relativizuju zlocine navedenih likova i zavijaju ih o nekakvu oblandu demokratije, civilizovanosti i sta ti ja znam cega. Stvari su kristalno jasne, ne vidi samo onaj ko nece da vidi ili mu iz nekog razloga ne odgovara da vidi.
Blago tebi, tebi je sve to tako jasno. Lijepo, Požarevac i drkica na ''borbu'' i ''prkos''. I nisi se izrazio oko Borisa, jel služinče ili nije
Ne treba da oplakujes nikoga. Samo treba sebi da razjasnis kako je to jedan terorista terorista a drugi terorista demokrata. Na koju foru?
Jedan je mrtav terorista terorista. Izgleda da mu je dosta njegovog pučanstva radilo o glavi. Ti lijepo u Frrankfurt, okupi nepregledne gomile svih onih koji jasno vide i odi na njihovom čelu Merkelicu nabost na nešto oštro. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Ne treba da oplakujes nikoga. Samo treba sebi da razjasnis kako je to jedan terorista terorista a drugi terorista demokrata. Na koju foru?
Ako su tebi Angela Merkel i jedan Gadafi isto onda ti imaš ozbiljan problem u rasuđivanju...
Link to comment
Ima sad video na Skyju, čiji je jedan kadar ona prva objavljena slika. Riječ je o istoj situaciji, dakle gotovo je. Bar ta faza, nema više figureheada, a sumnjam da će sineki bez ćaće uspjeti nešto.
Sve je jasno, 2+2=4, misa nije ni bilo.
Link to comment
A naaajgori su oni koji su ih zaokružili na listićima i postavili ih u poziciju moći. Što ćemo s njima? Medikamenti? Lobotomija?
Nemoj da poredis biranje izmedju dva zla i odbranu zla.Ili poredi, zabole me. Ako ti stomak sam ne govori kakva govna obozavas, ja ti ne mogu pomoci.
Link to comment
Sve je jasno, 2+2=4, misa nije ni bilo.
Mišiću, samo malo diskoloracije.Joj kako vas je lijepo gledati dok si čupate kosicu i ostale dlačice od očaja što je još jedan Slobin doppelganger sreo svog Gospoda. cool.gif
Link to comment
Nemoj da poredis biranje izmedju dva zla i odbranu zla.Ili poredi, zabole me. Ako ti stomak sam ne govori kakva govna obozavas, ja ti ne mogu pomoci.
Razjuri taj poredak. Iza teebe su milijuni, ko što je voli reći pukovnik-pokojnik, svima je sve jasno, imaju želuce itd. Akcija, kowboye, akcija.. Pusti mene bijednika, Bundeskanzlei čeka na tvoja velika djela!
Link to comment
Ako su tebi Angela Merkel i jedan Gadafi isto onda ti imaš ozbiljan problem u rasuđivanju...
.... a mozda ti imas ozbiljan problem sa poimanjem realnosti pa stvari posmatras povrsno i onako kako ih serviraju mnogobrojni CNN-ovi
I nisi se izrazio oko Borisa, jel služinče ili nije
nije vredan trosenja reci, niti bilo cega drugoga. kada mu istekne rok politickog trajanja bice zamenjen istim takvim primerkom. ni on sam se tu ne pita nista.
Link to comment
nije vredan trosenja reci, niti bilo cega drugoga. kada mu istekne rok politickog trajanja bice zamenjen istim takvim primerkom. ni on sam se tu ne pita nista.
Aha. nači. To da je tako nešto moguće, što to govori o tebi?..............................Vratimo se pametnijim stvarima, njuzfiidu.
1514: The BBC's Gabriel Gatehouse in Sirte says he's getting the sense of huge surprise that Col Gaddafi was apparently found there - many thought he was elsewhere in Libya or had fled to another country.
Link to comment
posle ovog al jazeera snimka nema više sumnje? e sad je stvarno gotov?
Da. I njuz.net potvrđuje.
- Prvi naredni svetski diktator kog će Amerika likvidirati, bez obzira da li je reč o Ahmadinedžadu, Kim Džong Ilu, ili nekom trećem, imaće slobodu da sam odabere kako želi da pogine – najavio je Obama i prokomentarisao da javnost nikada nije zadovoljna, bez obzira da li je reč o vešanju nakon suđenja kao što je bio slučaj sa Sadamom Huseinom, likvidacijom uz direktan TV prenost kao što se dogodilo na primeru bin Ladena, ili pucanju u noge koje su greškom bile promašene, kao što se dogodilo danas sa Gadafijem. - Tek kada budemo imali jasnu izjavu narednog diktatora u kojoj sam izjavljuje kako želi da pogine, niko više neće imati pravo da prigovori Americi da radi stvari isključivo na svoju ruku – smatra Obama.
Link to comment
Mišiću, samo malo diskoloracije.Joj kako vas je lijepo gledati dok si čupate kosicu i ostale dlačice od očaja što je još jedan Slobin doppelganger sreo svog Gospoda. cool.gif
Prija mi poredjenje sa vojvodom Zivojinom. :)
Link to comment
.... a mozda ti imas ozbiljan problem sa poimanjem realnosti pa stvari posmatras povrsno i onako kako ih serviraju mnogobrojni CNN-ovi
Nepovršno mi objasni kako su to Gadafi i Angela Merkl isto...ali bez demagogije, skretanja teme i nešto slično.
Link to comment

Otpravnik poslova u Londonu kaže da će Jibril navečer objaviti 'oslobođenje Libije' čime počinje odbrojavati onaj štoperica za izbore itd. koju su si zadali.

Link to comment
×
×
  • Create New...