Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

-_-
eto hrvacka opet pokradena da bude na postolju sa pobjednikom. da su ti vasi malo vise pogurali to drkavelisanje sa eu sada bi kao punopravni clan mogli konacno upisati 1 pobjedu . :P
Link to comment
Nadam se da ce doci dan kada cemo na ovakvoj fotografiji gledati Obamu, Klintonovu, Blera, Merkelovu i njihovu zlocinacku sluzincad po svetu. To su autenticni zlikovci i teroristi, sto puta gori nego sto je Gadafi ikada mogao da bude. Ili Sadam ili Basir ili ko kod je sledeci na listi za odstrel.
To što su izabrani na izborima nema veze? Jel i Boris Tadić služinče (dvaput izabrano), a mišiću? Gukni.
Link to comment
293319_230281323700541_180005748728099_651847_1213192647_n.jpg
Sudbine su im nekako proporcionalne koliko su se grčevito držali guvernala. Ben Ali uživa u egzilu, Mubarak guli pritvor, a čeka na zatvor, ovaj je pak platio životom.Lik sa Yankees kapom._56176315_013189025-2.jpgAl Arabya ima sliku Gaddafija s bradom, baš se ne poklapa sa prvom.Objavljena na Skyu. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
To što su izabrani na izborima nema veze? Jel i Boris Tadić služinče (dvaput izabrano), a mišiću? Gukni.
Kakve veze ima sto su izabrani? Znaci sad mene da izaberu ja mogu da krenem da ubijam i terorisem druge po sopstvenom nahodjenju i interesima. I jos da se nazivam predvodnikom civilizovanog sveta, demokratom i slicno. Fin je taj "civilizovani" svet, jako fin.
Link to comment
Izabrani da jebu ostatak sveta?
I really don't give a fuck. Netko tko živi u žešće isfrustriranom kutkiću svijeta i ima dosta posebne poglede. Mene niko od njih nije jebao, niti jebe. Ako vas je, pričajte detaljnije. Ne potiskujte traumu
Kakve veze ima sto su izabrani? Znaci sad mene da izaberu ja mogu da krenem da ubijam i terorisem druge po sopstvenom nahodjenju i interesima. I jos da se nazivam predvodnikom civilizovanog sveta, demokratom i slicno. Fin je taj "civilizovani" svet, jako fin.
To, to. Sad trkom u Požarevac, zapali svijeću najbližem palom borcu protiv tzv. civilizacije i tzv. demokratije. Reci mu da ne razumiješ kako su tako drčnog, ponosnog i civiliziranog svrgnuli neki glupi protesti i komploti usred te titanske nadčovječanske borbe. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Nadam se da ce doci dan kada cemo na ovakvoj fotografiji gledati Obamu, Klintonovu, Blera, Merkelovu i njihovu zlocinacku sluzincad po svetu. To su autenticni zlikovci i teroristi, sto puta gori nego sto je Gadafi ikada mogao da bude. Ili Sadam ili Basir ili ko kod je sledeci na listi za odstrel.
Oces qratz to da docekas.Mene ne brinu govna po foteljama (Gadafi inkluded) vise me brine stoka koja ta govna brani i velicha.
Link to comment
Mene ne brinu govna po foteljama (Gadafi inkluded) vise me brine stoka koja ta govna brani i velicha.
A naaajgori su oni koji su ih zaokružili na listićima i postavili ih u poziciju moći. Što ćemo s njima? Medikamenti? Lobotomija?
Link to comment

Ima sad video na Skyju, čiji je jedan kadar ona prva objavljena slika. Riječ je o istoj situaciji, dakle gotovo je. Bar ta faza, nema više figureheada, a sumnjam da će sineki bez ćaće uspjeti nešto.

Link to comment
A naaajgori su oni koji su ih zaokružili na listićima i postavili ih u poziciju moći. Što ćemo s njima? Medikamenti? Lobotomija?
Najgori su oni koji relativizuju zlocine navedenih likova i zavijaju ih o nekakvu oblandu demokratije, civilizovanosti i sta ti ja znam cega. Stvari su kristalno jasne, ne vidi samo onaj ko nece da vidi ili mu iz nekog razloga ne odgovara da vidi.
Link to comment
Najgori su oni koji relativizuju zlocine navedenih likova i zavijaju ih o nekakvu oblandu demokratije, civilizovanosti i sta ti ja znam cega. Stvari su kristalno jasne, ne vidi samo onaj ko nece da vidi ili mu iz nekog razloga ne odgovara da vidi.
Čak i da je zaista tako zar treba da oplakujem dokazanog teroristu i zlikovca koji bi zenaga zengirao pola svojega naroda samo da je mogao. Ovo je moralni sunovrat vas koji mislite da u ime vaše "istine" o tome kako su gore pomenuti svi od reda zločinci i fašisti imate pravo (muda, obraz) da podržite i najveći šljam, samog crnog đavola
Link to comment
×
×
  • Create New...