Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

I ti npr pises "Kamis" i "Saif", pa ja nisam fejspalmovao na to.
Nekad napisem post sa upotrebom velikih slova, a nekad ne.Da li sam time dovoljno greha natovario mojoj bezboznoj dusi?U tvom slucaju nisam znao za postojanje dva pojma. Edited by Bane5
Link to comment
Vidim i da je u skladu sa većinskim željama komentatorskog populusa javni servis evropske Srbije u zadnje vrijeme angažirao trola u sličnom duhu da piše članke o Libiji. Uvek na strani Naroda! Kosovo je Srbija! Muammar je Libija!
Vidim ja da ti to sve pratis i analiziras 24/7. :o Svaka ti cast.
Link to comment
Nekad napisem post sa upotrebom velikih slova, a nekad ne.Da li sam time dovoljno greha natovario mojoj bezboznoj dusi?
Ne vidim kakve bas veze ima upotreba velikih slova sa nepravilnim izgovorom imena, ali nije ni bitno, vratimo se temi. Edited by Borko
Link to comment

ti tvrdis da je neispravno, a to je zapravo velika zabluda.samo gadafijevo ime i prezime se moze napisati i izgovoriti u par stotina varijacija, a da se ne pogresi.nije greska ni kad se kaze kamis, ni kad se kaze hamis.

Edited by Bane5
Link to comment
Kairo -- Više hiljada ljudi okupilo se na centralnom trgu Tahrir u Kairu, optužujući vojsku da nastavlja represiju kakva je bila i pre zbacivanja Hosnija Mubaraka.
Neki od učesnika današnjeg protesta nosili su fotografije na kojima su zajedno Hosni Mubarak i Husein Tantavi, a među demonstrantima je u društvu egipatskog glumca Kaleda al Nabavija bio i američki glumac Šon Pen.
sad je sve jasno, kad je na jednom kraju Pen na drugom mora da bude US Gov :D
Link to comment

Nema šta da se objašnjava, dokazao nam je da smo lažovi...na naše kilometarske postove o tome kako je Musa Ibrahim zasigurno uhapšen, sa sve kunjenjem u 4. koleno (pogledati da je to zasigurno tako), elegantno i efektno nam je spustio, takoreći nas ponizio snagom svojeg argumenta. Još samo da nam objasni kako je to Sabha pala, Garijan pod kontrolom zelenih, Taurezi napreduju sa svih strana a lukavi pukovnik u zasedama pobija po par hiljada NATO rebela dnevno i totalno će nas dokusuriti. No, u njemu je ipak zaiskrilo zrnce plemenitosti, ne želi nam on da nas sunce istine sprži, da neočekivani priliv novih informacija pomuti našu svest, brine on o nama.

Link to comment

imam određenih informacija, ali pošto vas ne zanima ništa što nije potvrđeno od strane nekog bitnog, sačekaću kad vidim da je nešto negde potvrđeno a da nije bratska arraitv i proslediću vam :)sa osmehom čitam vaše postove, čine mi se puni mržnje :D

Link to comment
neverovatan lik, tek sam malopre saznao da je stranac, arapski mu je do jaja. njegova saznanja o libiji. inače, on prvi uvek javi šta se dešava i još nisam uspeo da nađem da ga je neko demantovao. mnogo dokon lik /ili posvećen tome kako god.
da, neverovatan liku ovom klipu markira imovinu Jevreja u Londonu i govori o tome kako su Juden unistili britansku kulturuovde govori o globalnom planu Jevreja i homoseksualaca da uniste svest ljudi na svetu. covek je i optimista, nada se da ce Kinezi i Rusi prozreti globalnu zaveru i suprotstaviti joj se. ovde pravi intervju sa Nickom Kollerstromom. tema: holokaust je znatno preuvelican, Jevreji unistavaju ljude koji negiraju holokaust, ubijaju ih i sjebavaju im karijerehttp://www.youtube.com/watch?v=61ltPRwYgsQovde kaze da MMF "smrdi na jevrejsku zaveru" i optuzuje Jevreje da namecu zapadu homoseksualnost. inace pronasao sam ovaj video tako sto sam fore radi ukucao "108morris108 chemtrails", i dobio video ispod koga autor pise da se u pozadini vide chemtrails :)e daj jos ovakvih izvora, tema je ionako unistena, bar da se malo zezamo Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

i onda se pojavi neko kome se iz licnih razloga dopada ono sto ovaj fasista propagira i pocne da zbog 'sirenja istine' tj. sirenja gluposti postavlja linkove koji bi nesto trebalo da dokazu.tu nema vesti, nema razmisljanja, nema komunikacije niti zelje za njom.istina je data. vest je dopadljiva. tako se 'osvaja topik', spamovanjem glupostima.

Link to comment

fakat, nema teme na politici a da nije kompletno usrana bez ikakve mogućnosti da se reanimira suvisla diskusija. pomalo poražavajuće za forum, samo me još krajnja dosada natera da se zabavim mazohizmom učestvovanja u diskusijama, no inače jedini spas je prepuštanje talasu gluposti i dekadentno sprdanje i skrnavljenje iz očaja.Ahahaha :D

Link to comment
×
×
  • Create New...