Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

zorglube, jedno je reći nešto što kasnije prenesu sve agencije pa čak imaš i u domaćoj štampi a drugo preneti kao ekskluzivu nešto što je očigledna smehotresna laž koju normalno niko i ne pominje i ne potvrđuje...jebo te brlog da te jebo nema većeg brloga od tebe

Edited by Tutankamon
Link to comment
Još da nađeš koju sam ja to vest preneo...Edit: Uostalom, uživaj(te). Jb me konj i kad sam se javio u ovaj brlog.
pricamo o twistedu kojeg si ravnao prema mojim postovima:)i da dodam da si pomalo slagao, sad citam moje postove na stranicama koje si naveo, citiram vest kako je italijanski ministar inostranih poslova izjavio za la republicu, pa onda citiram vest da je hillary nesto rekla cbs-u, pa onda vise komentar (moj) o misrati koji nije u sustini vest, pa vise konstatacija o smeni vlade u siriji... pa onda par hedova sa rojtersa verovatno (tu nisam naveo izvor, ali nikome nije zasmetalo), pa citat tvita nika robertsona... pa komentar na frontu ali sam tu i pomenuo bbc...hm, ne vidim zaista razlog za tvoju 'kuliranje' reakciju, tim pre sto sad vidim da dosta postova (koji nisu moji) takodje nema direktno navodjenje izvora pa nikako da krenes u sveopstu ofanzivu da se to ispravi ili kazni.imam utisak da ovako selektivna reakcija u sebi nosi pre svega neslaganje sa mojim stavovima, ali to vec nije moj problem.u svakom slucaju preterujes.ps. a posebno je tuzno kad neko svoju 'pravednost' krene da 'pere' ovim 'Jb me konj i kad sam se javio u ovaj brlog' ili 'Kao što rekoh- lepo vam je skupa, takvima kakvi ste'. ovo uglavnom profilise osobu nespremnu na dijalog, osobu koja ponistava necije misljenje bez argumenata i osobu koja svojim nastupima u diskusijama na ovaj nacin sam sebi daje na vrednosti koje zapravo ne pokaze a spreman je i uvrediti drugog. Edited by Bane5
Link to comment
Cekaj, ti zaista verujes u ovo?
Prenosim vest koju je donela Al Arabije (a ako si je pročitao shvatićeš da je pod ogradom da nema potvrde informacije)...videćemo za koji dan šta je istina u celoj ovoj priči. Samo pokušavam da dokažem da za svakakve vesti ima neko ko ih i prenosi pa makar se i ne pokazale kao istinite (ko će ga znati koga su uhvatili, možda nekoga ko liči na njega itd. to je ipak neprovereni izveštaj sa fronta) samo niko (ali niko) da prenese bajke o zelenoj Sabhi...ja još čekam informaciju u brlogu...hvala Edited by Tutankamon
Link to comment

Bane, kao što rekoh - ogromna većina. Zato sam te, dok nije počeo doček/dobrodošlica bombama, i lepo zamolio da linkuješ vesti koje prenosiš. Koliko si toga napisao, bilo je dovoljno i "bbc javlja", ali opet, to nije bio slučaj u ogromnoj većini tvojih postova.Glede stavova, ako do sada nisi primetio, a to kažem jer si najnormalniji i najpristojniji lik od svih zagovornika "intervencije", da je na ovom topiku dozvoljen samo 1 jedini, džaba sve.

Edited by zorglub
Link to comment
Bane, kao što rekoh - ogromna većina. Zato sam te, dok nije počeo doček dobrodošlice bombama, i lepo zamolio da linkuješ vesti koje prenosiš. Koliko si toga napisao, bilo je dovoljno i "bbc javlja", ali opet, to nije bio slučaj u ogromnoj većini tvojih postova.
O jebote, nemoj me terati da citam ceo topik:)U ovih 7 stranica sam bar u 51% naveo nekakav izvor i pomenuo ga bar posredno, ali ima i postova gde je direktno i samo moje misljenje o stanju na terenu. Cak i sad kad ih citam ispadaju sasvim korektni (prema proceni stanja i moguceg razresenja sukoba), cak sam solidno i kontrolisao svoje navijanje za revoluciju.Obrati paznju na mnoge druge... Edited by Bane5
Link to comment

A jel ti palo na pamet da neko laže kad na tvitu napomene kako je Musa Ibrahim upravo govorio na France24 live...čisto da prijupitam...

Edited by Tutankamon
Link to comment
ko će ga znati koga su uhvatili, možda nekoga ko liči na njega itd. to je ipak neprovereni izveštaj sa fronta
A mozda je ipak samo propaganda, i niko nije uhvacen? Verovatno je bio u mirnoj setnji u okolini Sirta preobucen u zenu. Mislim, ajde da su oni kao zauzeli Sirt pa da neko i pomisli da je mozda tacno,ovako je besmisleno komentarisati.
Link to comment
×
×
  • Create New...