Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

jak na rečima izvoli pa guglaj, javi kad nađeš.
nimalo.ja sam samo zeljan istine.nisam ja pominjao ovo sto sam napisao vec ti.ako nisi sposoban da pokazes te vesti, onda si slagao ili su te zaveli, a mislio si da je to istina :) Edited by Bane5
Link to comment
ponoviću još jednom, ako vam se ne sviđa šta pišem, mogu i da ne pišem, mislio sam da ima neko ko želi da pročita.
Ne, ne, NE! molim te, nastavi!Ne daj da te ovi obeshrabre. Jedva čekam još friških informacija od čovjeka koji očito sjedi na izvoru.Reci mi, ima li šta novoga u Bregi? Znamo da je jako bitna. Kako se drže mali zeleni u Ras Lanufu? Jel u Ghatu jedna brigada, ili tri?
Link to comment

rekoh svi izvori sa twittera koje pratim. mislio sam na linkove sa sajtova ap i reuters koje neko uvuče u tweet. ja mislim da je to dovoljno verodostojno. mora da verujete da je ovako peti oktobar u libiji treba da izgleda: 308918_197778423626492_143308589073476_416333_1141352620_n.jpg

Link to comment
rekoh svi izvori sa twittera koje pratim. mislio sam na linkove sa sajtova ap i reuters koje neko uvuče u tweet. ja mislim da je to dovoljno verodostojno.
pa i ja rekoh da su te navukli tviterasi da im verujes misleci da je to istina.
Link to comment
Pa daj nađi nam ti na sajtu AP-a i Rojtersa viš da smo glupi i nesposobni... :lol:
Pazi, lik (ne mislim tu na našeg odličnog izvještača tu, twisteda) je ekšli ubacio Tripoli štriit u Misrati na ovaj foto-kolaž. :Hail:
Link to comment
to sam lepo citirao i zamolio isto tako da me prosvetlis.
Bane, bar bi ti mogao da iskuliraš po ovom pitanju, ogromna većina tvojih postova ovde je bez naznake linka ili izvora. Kako se verovalo tebi, dopusti, neka i drugi pišu bez da im se zaliva po glavi.
Link to comment
Bane, bar bi ti mogao da iskuliraš po ovom pitanju, ogromna većina tvojih postova ovde je bez naznake linka ili izvora. Kako se verovalo tebi, dopusti, neka i drugi pišu bez da im se zaliva po glavi.
Ali je vrlo lako proveriva...pronađi negde na netu (bilo gde) kako je Sabha ponovo zelena...
Link to comment
Bane, bar bi ti mogao da iskuliraš po ovom pitanju, ogromna većina tvojih postova ovde je bez naznake linka ili izvora. Kako se verovalo tebi, dopusti, neka i drugi pišu bez da im se zaliva po glavi.
Kakve veze to ima? Jel te je tko tjerao da mu vjeruješ? Ili ikoga? Jel možda Banetov problem što nije kačio i citirao baš totalni lowdown 100% bulšit ovdje, nego uz kamaru dobrih informacija, tu i tamo nešto oko čega se ipak moraš malo potruditi da kažeš da je sranje?
Link to comment
Bane, bar bi ti mogao da iskuliraš po ovom pitanju, ogromna većina tvojih postova ovde je bez naznake linka ili izvora. Kako se verovalo tebi, dopusti, neka i drugi pišu bez da im se zaliva po glavi.
s obzirom da se nisi potrudio da u svom tom 'djubretu' mojih postova nadjes neku gresku, pitas za izvor ili ispravis, mislim da si promasio ovaj post.sa druge strane, cesto sam kvotovao vesti ali nisam napisao izvor ili postavio link (mada sam dosta puta i naglasio izvor sad je vec tesko napamet reci), ali tvitove koje sam prenosio su jedino agencijski tvitovi ili tvitovi korespondenata vodecih svetskih novinskih kuca sa lica mesta.nadalje, neretko sam samo pokusavao da kroz vest protumacim stanje na terenu i sta je istina od svega ponudjenog i nikad nisam krio da je to moje misljenje.ako je to greh, opasno si zalutao.zato bi mozda i ti mogao da kuliras da se posluzim tvojim recnikom pravednika. Edited by Bane5
Link to comment
s obzirom da se nisi potrudio da u svom tom 'djubretu' mojih postova nadjes neku gresku, pitas za izvor ili ispravis, mislim da si promasio ovaj post.
Bane, ne zameri, ali stvarno bi mogao da linkuješ prenesene vesti.
Link to comment
×
×
  • Create New...