Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

juce je neki novinar iz rixosa twitovao kako ceka da ga alex oslobodi.
Kreten iz BBC-ja, jutros je tvrdio kako ih je Gadafi sve navukao i kako je pokrenuo kontraofanzivu sa sve svojih 40.000 vojnika...
Link to comment
Ali nikako ne treba zaboraviti da je Bab Azazija i splet kilometarskih tunela ispod kompleksa i samog Tripolija.Svakakih iznenadjenja se tamo mozda sprema.
Ja danas cuo da su taj komplesks pravili inzinjeri iz SFRJ? Sad je vreme da se unovce nacrti i planovi.
Link to comment

eh, lepote mad max ratovanja... umesto da krenu dalje, odrade i ostatak Tripolija, ovi sada ponovo takbeer i pucanje u vazduh.

Kreten iz BBC-ja, jutros je tvrdio kako ih je Gadafi sve navukao i kako je pokrenuo kontraofanzivu sa sve svojih 40.000 vojnika...
"kreten sa BBC-a" je verovatno samo preneo sta je rekao Saif sinoc, kako su navodno navukli pobunjenike i spremili im zamku. Edited by Gandalf
Link to comment
Pa treba obezbediti naftovode, i postrojenja za crpljenje nafte.Pošto je NTC već objavio da Rusi, Kinezi i Brazilci mogu da se slikaju sa svojim dosadašnjim koncesijama.
To je nesto zvanicno ili... ako je zvanicno, da sacekamo Dabovica da nam objasni neke stvari.
Link to comment
Inace, video se jedan zarobljeni poveci crnac.
Jedini poveći crnac kojeg sam ja vidio držao je Liderovu pozlaćenu glavu kao Kup Lige Prvaka.
Link to comment
Pošto je NTC već objavio da Rusi, Kinezi i Brazilci mogu da se slikaju sa svojim dosadašnjim koncesijama.
Brazilski MIP danas je saopstio da im je NTC obecao da ce ugovori njihovih kompanija biti postovani i da se saradnja nastavlja.
Link to comment
×
×
  • Create New...