Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Alex je u blizini Bab al Aziziye. Oko nje vesela ekipa Indijanaca, pripuckuje, takbiriše, Libya al hurra! i tako..pbp sekšn:Sad priča sa Mohammedom koji čisti 'plaćenike' i snajpere..Mohammed je inače zubar.Mohammed & Indijanci skandiraju Sky Newsu i htjeli bi da NATO ptice naprave nešto sa zidom AziziyeDošla je ekipa iz Misrate, kaže jedan drugi Indijanac (student medicine), i misli da će se to dovršit do kraja dana..

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Ako NATO gađa ciljeve u Tripoliju, onda u gradu fakat ima njihovih timova za navođenje.
to je izvesno, ali ako piloti nakon 5 meseci bombardovanja bab azizije nisu naucili zmureci gde treba da okinu onda nisu vise za letenje.razuveri nas muamere, ti to mozes:
Russian official says he spoke to Gaddafi, says he is in Tripoli wanting to fight until the end - Reuters
Edited by Bane5
Link to comment

On zna da je gotova bitka. Posto ima 70 godina, moguce da ce se zrtvovati za sinove. Oni ce verovatno kidnuti prema Sirtu i jugu Libije i tada krece Iraqi style war. A Muamera imaju za mucenika i heroja.

Link to comment

ja i dalje ne verujem da ce se gadafi predati niti da je u tripoliju.mora da me razuveri i to debelo.sa druge strane, neko od sinova je sigurno u bab aziziji i pokusace da pobegne.nekima su emocije proradile:

(уторак, 23. авг 2011, 16:48) Alee [нерегистровани] gadafigadafi je covek koji ima ciljeve ,koji me inspirise ,jednostavno moj je idol jako mi je zao zasto im neko ne pomogne jer sta je covek kriv on nije napao nikoga oni su napali njega on samo brani svoj narod svoju drzavu..nikad se nepredaj do kraja bre
Edited by Bane5
Link to comment
Ako SAS obuce drugaciju uniformu od regularne vise nije regularna trupa?! ;)
Ajde oladi, zna se šta termin boots on the ground znači Edited by Tutankamon
Link to comment
Kirsan Ilyumzhinov has known Gadhafi for years. His visit to Tripoli in July was among the last times the Libyan leader was seen in public after NATO airstrikes began.Ilyumzhinov said in an interview with the Interfax news agency that Gadhafi called him at around 6 p.m. Moscow time (1400 GMT, 10 a.m. EDT) and said he was "alive and well and still in Tripoli and not planning to leave Libya."He said Gadhafi sounded full of vigor and told him he was "certain we will win."Ilyunzhinov said he also talked to Gadhafi's son Mohammed, Libya's Olympic chief, who said his father's forces would "drive the rats out of the city."
:lol: a evo i te vesti:Rebels enter #Gadhafi residence inside #Tripoli compound, Al Jazeera reports.Koliko im je sada verovati posle toliko ispala?
Link to comment

Ali nikako ne treba zaboraviti da je Bab Azazija i splet kilometarskih tunela ispod kompleksa i samog Tripolija.Svakakih iznenadjenja se tamo mozda sprema.

Link to comment

Alex je među zgradama kod južnog zida Aziziye (ustvari, poprilično blizu Rixosa oko kojeg se Indijanci baš nimalo ne trude :D)AJA ima sliku, kod stisnutog su avionapost-349-13141157605285.jpg

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...