Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Neće dužit Ibrahim... tempus fugitViše me zanima što je sa osobljem Rixosa, to je elitna DB. Ako se odšuljaju u noć, to bi bio znak.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Saif potvrđeno uhapšen, veći je zločinac čak i od oca
Odakle sad ovo?Daj, ne preteruj. Nema on dovoljno godina, a i bio je faktor demokratije do pre par godina. Na dusu mu verovatno mogu ici samo najnovija desavanja.
Link to comment
Odakle sad ovo?Daj, ne preteruj. Nema on dovoljno godina, a i bio je faktor demokratije do pre par godina. Na dusu mu verovatno mogu ici samo najnovija desavanja.
On je čak smatran reformatorom. Duboko sam uveren kako je matori Gadafi odavno puko s mozgom što su sva njegova pojavljivanja i pokazivala. Sve mi se čini kako je Saif bio taj koji je vukao sve konce i bio glavni motor celokupnog krvoprolića...
Link to comment
Više me zanima što je sa osobljem Rixosa, to je elitna DB. Ako se odšuljaju u noć, to bi bio znak.
Puštena je informacija da se predsednička garda predala.
Link to comment
On je čak smatran reformatorom. Duboko sam uveren kako je matori Gadafi odavno puko s mozgom što su sva njegova pojavljivanja i pokazivala. Sve mi se čini kako je Saif bio taj koji je vukao sve konce i bio glavni motor celokupnog krvoprolića...
i meni se tako čini. matori je odavno poslovno nesposoban, kamoli da duma o ratnoj strategiji.
Link to comment
Puštena je informacija da se predsednička garda predala.
Dosta informacija i glasina je ocito psyops. Npr. navodno je Saif uhvacen u Rixos hotelu + pobunjenici su hotel opkolili. U tom hotelu je Musa odrzao konferenciju za tisak. ;)
Link to comment
×
×
  • Create New...