Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Neću oko budućnosti biti idealist - naravno da pomagači od Nove Libije očekuju da bude maksimalno slična staroj finoj Senussi monarhiji. Ili bar Tunisu. To su užasno obijesne želje.
ofkors. s tim da je na samim Libijcima da se pobrinu da to ne prodje. bice tu svega, posebno imajuci da ce se pomagaci medjusobno saplitati - USA, UK, FRA, Qatar, KSA.edit: prvi korak su lukrativni gradjevinski poslovi na obnovi porusenog. tipujem na pristojnu vajdicu za francuske gradjevince. Edited by Gandalf
Link to comment

je l kasno da i mi bacimo koju bombu? čisto da budemo 1om pobednici, pa da se ugradimo u feniksovanje nacije

Edited by korindjar
Link to comment
je l kasno da i mi bacimo koju bombu? čisto da i mi budemo 1 pobednici, pa da se ugradimo u feniksovanje nacije
Moglo je da se zna i u martu šta će biti. Nemamo mi političare koji znaju da odreaguju, ne bacanjem bombi, ali priznavanjem TNC-a na primer.
Link to comment
je l kasno da i mi bacimo koju bombu? čisto da i mi budemo 1 pobednici, pa da se ugradimo u feniksovanje nacije
Što, zar ovo što smo se do sada naugrađivali, još od Brozovog zlatnog doba (a da se Libijce za to nije pitalo ni p) - nije bilo dosta? O obijesti.
Link to comment
Nisam nigde rekao da B92 mora da prenese, no da su oni koji su vest izmislili imali direktivu™ ilije pobegao pedeset puta pa se pedeset puta vracao, sve su to pouzdani obavestajni podaci. Nista manipulacija, nista fingiranje, cista informacija. S tim sto su zaboravili da obaveste svet o njegovim povratcima (jel, da bi ponovo otisao, mora prvo da se vrati) :isuse:
Ti si na osnovu izveštavanja b92 zaključio sve o zaveri protiv sirotog pukovnika :lol:
Link to comment
Ti si na osnovu izveštavanja b92 zaključio sve o zaveri protiv sirotog pukovnika :lol:
Oces da crtam?Nacrtacu.Vest da je Gadafi utekao se tendenciozno plasirala.BBC kaze onima koji daju direktivu: "mi ovo ne mozemo da plasiramo ali znamo ko moze, pa cemo mi da prenesemo kada taj medij plasira..." etc. Pa sve to prenese RTS, B92, radio Babusnica i jermenska televizija.E sad, ako ti tvrdis da je medijski rat ovde jednosmeran, onda nista Edited by CowBoy
Link to comment
Oces da crtam?Nacrtacu.Vest da je Gadafi utekao se tendenciozno plasirala.BBC kaze onima koji daju direktivu: "mi ovo ne mozemo da plasiramo ali znamo ko moze, pa cemo mi da prenesemo kada taj medij plasira..." etc. Pa sve to prenese RTS, B92, radio Babusnica i jermenska televizija.E sad, ako ti tvrdis da je medijski rat ovde jednosmeran, onda nista™
Legendarno :Hail:
Link to comment

Alex Crawford, novinarka Sky News-a, apsolutna kraljica novinarstva, jedina je ostala u Zawiji prilikom prvog ustanka u martu i slala epske izveštaje odatle, prva je upala u istu i javljala o borbama pre nedelju dana a sada se nalazi u prvim borbenim redovima rebelskog napredovanja kroz Tripoli...

Link to comment

Trka izmedju dve zene Alex Crawford (Sky) i Zeine Khodr (Jazeera) ko ce pre u centar Tripolija.Pritom i jedna i druga mnogo rizikuju zbog konstantne puscane vatre u gradu.

Link to comment
×
×
  • Create New...