Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Al Jazeera: Reuters: Mike Mullen: Qatari military jets heading to locations near #Libya less than 20 seconds ago via Twitter for iPhoneAl Arabiya: #Bahrain asks senior Iranian diplomat to leave the country. about 1 hour ago via Twitter for iPhoneAl Manar: Qatar withdraws its troops from #Bahrain (Al Manar is a news channel based in Lebanon, funded by Hezbollah) about 2 hours ago via web

Link to comment
The Arab League's secretary general, Amr Moussa, has announced an emergency meeting of the grouping, saying that the current situation isn't what Arabs had envisaged.
4115v79qgcL._SL500_AA300_.jpg
Link to comment

katarski avioni su poleteli ka Libiji, dok Al Dzazira jako izvestava o Siriji i Jemenu. ako je kome do principijelnosti... Katar je skoro pa principijelan, ako izuzmemo cinjenicu da sam Katar bas i nije demokratija. :lol:edit: nikako da skapiram tamosnjeg emira. diktator koji podrzava demokratizaciju u regionu, i na taj nacin samom sebi radi o glavi - demokratizacija bi zakucala i na njegova vrata, a komsije ga mrze neizmerno i cekaju priliku da mu se napiju krvi.

Edited by Gandalf
Link to comment

šta ima o Siriji? vidim da je još jedan čovek danas poginuo. I dalje prostesti samo u toj Dari?to je blizu Damaska. nije se do tamo proširilo?

Link to comment
šta ima o Siriji? vidim da je još jedan čovek danas poginuo. I dalje prostesti samo u toj Dari?to je blizu Damaska. nije se do tamo proširilo?
Damask nista, ali se siri. par sela i manjih gradova, napadnuto nekoliko policijskih stanica. Edited by Gandalf
Link to comment

to bi bila i zgodna najava za rezultate izbora. mb odigrali carski... pustili revoluciju, pa lagano na izborima na vlast.

Edited by Takeshi
Link to comment

Spektakularna serija fotografija na portalu švedskog Aftonbladeta.Ako obratite pažnju na fotografije one Gadafijeve garde, videćete da imaju Zastavine puške.Imam i nešto za kolege forumaše koji nepogrešivo dobijaju erekciju na fotografije uništenja nečega. Ova fotografija bi u teoriji trebalo da nekog podseti da u ovoj modernoj video igrici ginu neki ljudi (koji su imali imena, prezimena i porodice, bez obzira na to kojoj strani su pripadali) dok u praksi predstavlja idealno gorivo za nekrofilske fantazije i zadovoljavanje istih:post-109-13006409937947.jpgZa kraj, dve fotke sa današnjeg skupa podrške pukovniku ispred muzeja 25. maj. Ko će ga razumeti ako ne braća Srbi :isuse:post-109-13006407352811.jpgpost-109-13006407445631.jpg

Edited by beowl
Link to comment
Imam i nešto za kolege forumaše koji nepogrešivo dobijaju erekciju na fotografije uništenja nečega. Ova fotografija bi u teoriji trebalo da nekog podseti da u ovoj modernoj video igrici ginu neki ljudi (koji su imali imena, prezimena i porodice, bez obzira na to kojoj strani su pripadali) dok u praksi predstavlja idealno gorivo za nekrofilske fantazije i zadovoljavanje istih:
Rođer će ti biti zahvalan, ako se već nije istresao na onim mešovitim uniformisanim licima sa drugog topika, pa sad uvlači dimove.
Link to comment
Imam i nešto za kolege forumaše koji nepogrešivo dobijaju erekciju na fotografije uništenja nečega. Ova fotografija bi u teoriji trebalo da nekog podseti da u ovoj modernoj video igrici ginu neki ljudi (koji su imali imena, prezimena i porodice, bez obzira na to kojoj strani su pripadali) dok u praksi predstavlja idealno gorivo za nekrofilske fantazije i zadovoljavanje istih
Ne znam, meni je nekako segsije kada vojska puca na goloruk narod.Steta sto onda nisi postovao gore materijal.
Link to comment
Ne znam, meni je nekako segsije kada vojska puca na goloruk narod.Steta sto onda nisi postovao gore materijal.
Bilo materijala koliko voliš. Raskomadani civili, streljani policajci... Kao što su me zgrozile te fotografije (što možeš da vidiš iz mojih komentara na iste), tako me zgražava i ova. Šta ću, imam taj nezgodan običaj da ljudska bića posmatram kao takva, a ne kao one druge koje sve treba pobiti.
Link to comment
Ako obratite pažnju na fotografije one Gadafijeve garde, videćete da imaju Zastavine puške.Imam i nešto za kolege forumaše koji nepogrešivo dobijaju erekciju na fotografije uništenja nečega. Ova fotografija bi u teoriji trebalo da nekog podseti da u ovoj modernoj video igrici ginu neki ljudi (koji su imali imena, prezimena i porodice, bez obzira na to kojoj strani su pripadali) dok u praksi predstavlja idealno gorivo za nekrofilske fantazije i zadovoljavanje istih:
Asma:"My family is in Benghazi, and it is hard for me to see my country being bombarded, but Gaddafi made it the only way to help stop the killing of civilians by his forces. I was relieved to know that now he cannot use his airforce to bomb my family, friends and all other civilians. He is manipulative and will use bodies of people killed by his own forces to say they were killed by coalition forces. Why believe him this time?"
Link to comment
×
×
  • Create New...