Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Ovde bilo sad: javio se novinar Panorame iz Tripolija, da je Gadafi pustio u svoju palatu (koju je onomad Amerika roknula, kad mu je poginula ćerka) gomilu ljudi, dok se nije napunila, i koji kao izjavljuju da će telima štititi Muamera.
Nisu u pitanjju iste zgrade, on se u Bab Azaziju dovukao upravo posle bombardovanja prethodne koja je sada pretvorena u muzej.Da stvar bude jasnija, u Bab Aziziju se ranije nije moglo uci ako si civil niti ako nisi tu sa razlogom. To je zabranjeni grad sa sistemom podzemnih bunkera koji, navodno, mogu da obezbede siguran boravak i u slucaju nuklearnog rata.Naprasno, sada je puna civila. Na snimcima Libijske TV video sam da neke zene sklanjaju pogled kad ih snima kamera. Edited by Bane5
Link to comment
Nešto si ti tu pogrešno razumeo...
mislio sam da tim postom gandalf hoce da se grudva sa ljudima koji dovode u pitanje vojnu intervenciju, odnosno koji se pitaju koliko ljudi podrzava gadafija i njegov rezim. da ne idem u detalje, moguce je da sam pogresio.
Link to comment
mislio sam da tim postom gandalf hoce da se grudva sa ljudima koji dovode u pitanje vojnu intervenciju, odnosno koji se pitaju koliko ljudi podrzava gadafija i njegov rezim. da ne idem u detalje, moguce je da sam pogresio.
Pa i ja sam tako razumeo :D, ali ne vidim šta je tu za srpske nacionaliste.
Link to comment
Pa i ja sam tako razumeo :D, ali ne vidim šta je tu za srpske nacionaliste.
pa zato sto se time implicira da neko ovde podrzava gadafija, a takvi ljudi zive samo na tom forumu. Edited by kojot
Link to comment
pa zato sto se time implicira da neko ovde podrzava gadafija, a takvi ljudi zive samo na tom forumu.
Poprati malo zadnjih 20tak stranica topika...
Link to comment

Pukovnikova masina za laz, trovanje, huskanje, poziv na linc i ubijanje a.k.a Libian state TV:Breaking news: Civilian targets are being bombed by the crusader enemy fighter planes in Tripoli.

Link to comment

namenjeno onima koji pokazuju zdrav skepticizam i sumnju u zadnje/prednje namere u Libiji, dejstvo mracnih sila i petrodolara... ali isti skepticizam nekako manjka u Bahreinu, pa da upozorim da su i tamo mracne sile u akciji.(nemam sta da zamerim onim koji su protiv intervencije u Libiji, obzirom da ni sam nisam uveren da ce intervencija resiti problem. mada je ocito da u ovom slucaju navijam za mracne & imperijalisticke sile)

Edited by Gandalf
Link to comment
×
×
  • Create New...