Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

mene malo ova akcija podseca kada je onaj prevarant Vlada Rezija izmisljao onaj muzicki festival, pa je dovlacio na telefon menadzere Vudstoka itd.posle pola sata razmisljanja, gotovo sam potpuno da ovo nije govorio Gadafi. zasto? zato sto do pre 2 sata na Pinku nisu mogli da se dogovore sami sa sobom ko je uopste vodio "razgovor", Popovic ili Tanja Jordovic.ovo je nekakav cirkuski trik.

Link to comment

evo ga prvi na bitnom izvoristu, sada ce se prosiriti...

Dima_Khatib: Gaddafi gave a telephone interview to a Serbian TV station. He said: "small groups of rebels are surrounded and will be dealt with"
Edited by Bane5
Link to comment

Čekaj , ja se sad probudio - jel bio Lilić reporter ? Kako to kažete Gadafi telefonom ko sednice naše vlade? PA jebem ti Pink, pustio sobara da mu deklemuje.Koliko je ljudi Lilić spasio iz Libije ?

Link to comment
Da li ce iko ovde pojesti svoje reci ako se nekad negde utvrdi da sva ta ugrozavanja prava,bombardovanja civila i ostala cuda nikad se nisu ni desila?Ne kazem da jesu ne kazem da nisu, ali ovo su pripreme koje se vode pred bilo koju vojnu intervenciju, tako je bilo sa nama, tako je bilo sa irakom, tako ce sad sa libijom...Prosto mi je interesantna vasa opcinjenost i neverovatna zelja da branite ugrozena prava libijaca...dok nam se provlaci 400.000 nezaposlenih, dok svaki dan standard nam sve vise pada, dok nas svi zivi zavlace i lazu... voleo bih da neko pokrene facebook revoluciju u srbiji, da samo neko kaze kako se zivi u ovoj zemlji...aj sad krenite sa pljuvanjem...
jesi ti pri sebi?hoce li biti reprezi za nas koji smo propustili spektakl?
Link to comment
nece zeksu uspeti nadoknada stete, kako se prica, nece ni ebu, ni agencije da uzmu "ekskluzivu" za televizore jer se "ne moze dokazati da je to gadafijev glas".tekst agencije idu sa in a phone interview the tv claims to be with khadafi...
Jebi ga, uspeo je da proda SKY-ju Italija. Emitovaše taj intervju sad u dnevniku. :o
Link to comment
Da li ce iko ovde pojesti svoje reci ako se nekad negde utvrdi da sva ta ugrozavanja prava,bombardovanja civila i ostala cuda nikad se nisu ni desila?Ne kazem da jesu ne kazem da nisu, ali ovo su pripreme koje se vode pred bilo koju vojnu intervenciju, tako je bilo sa nama, tako je bilo sa irakom, tako ce sad sa libijom...Prosto mi je interesantna vasa opcinjenost i neverovatna zelja da branite ugrozena prava libijaca...dok nam se provlaci 400.000 nezaposlenih, dok svaki dan standard nam sve vise pada, dok nas svi zivi zavlace i lazu... voleo bih da neko pokrene facebook revoluciju u srbiji, da samo neko kaze kako se zivi u ovoj zemlji...aj sad krenite sa pljuvanjem...
Upravo sam pogledao snimak kako su jednom dečku prosuli mozak...a takvih video ima puno Edited by Tutankamon
Link to comment
jeste, sigurno su ga za to slali.
kad su vec upregli i svoj pink avion, pomislio sam da stvarno imaju zestoku ekskluzivu... a lilic ima sigurno i svoje razloge da pomogne pustinjskom prijatelju™. a u cije ime sve... saznacemo - jednog dana. Edited by Takeshi
Link to comment

ma zeks je prvo hteo da direktno pink prodaje intervju, da nadoknadi makar gorivo. onda niko nije hteo tako, pa su preuzele tv i pisane agencije, ali sa ogradama i objasnjenjima sta je pink, ko je lilic i ko je bivsi direktor turisticke organizacije srbije.

Link to comment
voleo bih da neko pokrene facebook revoluciju u srbiji, da samo neko kaze kako se zivi u ovoj zemlji...
Ostatak posta je uglavnom shit, ali ovo se kod nas u ex-Yu ne može desiti osim ako se ne desi ukidanje interneta. Dakako, tu je Catch 22 jer se onda facebook-revolucija ne bi mogla ni pokrenuti.
posle pola sata razmisljanja, gotovo sam potpuno da ovo nije govorio Gadafi. zasto? zato sto do pre 2 sata na Pinku nisu mogli da se dogovore sami sa sobom ko je uopste vodio "razgovor", Popovic ili Tanja Jordovic.
Možda se odgovor krije u onom spominjanju pilota?
Link to comment
×
×
  • Create New...