Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

jeste, sigurno su ga za to slali. jako me svrbi potreba Gadafija da govori o srpskim pilotima. iz cinjenice da je njemu stalo da to demantuje, do te mere da je voljan da da prvu izjavu stranim medijima od pocetka sukoba, i da to koincidira sa ovim ludackim putovanjem u Libiju pod potpuno providnim izgovorom (Lilic, naime, nije uradio apsolutno nista u Ras Lanufu, posto su dozvole za polazak putnika Svetog Stefana II izdate nezavisno od njegovog delovanja), proisticu neizrecivo ruzni zakljucci.
ima ta neka prica da je jedan od "konsultanata" za bezbednost kome satordzija bezuslovno veruje stanoviti dusan, iskusni strateg rv i pvo tokom 1999. legenda neproverljiva, jedino sto moze da se nadje neka nategnuta veza u prici da kada je maneken lilic "pomagao" pri prebacivanju bugarskih medicinski sestara osudjenih u libiji zbog navodno namernog sirenja hiva, taj dusan ga docekao u tripoliju.pokusavam da iscackam sta sad lilic radi u libiji, jedino sto mogu da zakljucim je da ima veze sa izgradnjom puteva, ali jebemliga da li je to to.
Link to comment

Ono sto ja znam iz nekih prica o Lilicu, a zena mu je iz sela iz kog je moja majka, je a on tamo ima neki dil sa naftom, neke busotine, nesto, pa je zato i isao tamo...inace ovo je najsramnija emisija na nasim televizijama od 2000.

Link to comment

Emisija je potpuno dno. Prosto se ne zna šta je gore - monolog autističnog i paranoičnog Gadafija, spinovanje Lilića, samopromocija Pinka, snimci iz Tripolija. Krajnje jadno.

Link to comment

Da li ce iko ovde pojesti svoje reci ako se nekad negde utvrdi da sva ta ugrozavanja prava,bombardovanja civila i ostala cuda nikad se nisu ni desila?Ne kazem da jesu ne kazem da nisu, ali ovo su pripreme koje se vode pred bilo koju vojnu intervenciju, tako je bilo sa nama, tako je bilo sa irakom, tako ce sad sa libijom...Prosto mi je interesantna vasa opcinjenost i neverovatna zelja da branite ugrozena prava libijaca...dok nam se provlaci 400.000 nezaposlenih, dok svaki dan standard nam sve vise pada, dok nas svi zivi zavlace i lazu... voleo bih da neko pokrene facebook revoluciju u srbiji, da samo neko kaze kako se zivi u ovoj zemlji...aj sad krenite sa pljuvanjem...

Link to comment

nece zeksu uspeti nadoknada stete, kako se prica, nece ni ebu, ni agencije da uzmu "ekskluzivu" za televizore jer se "ne moze dokazati da je to gadafijev glas".tekst agencije idu sa in a phone interview the tv claims to be with khadafi...

Link to comment
×
×
  • Create New...