Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Libijski zamenik ambasadora u UN opet prica da su placenici iz Srbije (i Ukrajine)
Nisam vernik ali ako treba molicu se gde god da treba da ovo nije istina.
Link to comment
Zašto bi ti bilo bitno da plaćenici nisu iz Srbije?
Ma ne znam...valjda ostaci patriotizma, sta ga znam, bilo bi me jako sramota da moji sugradjani ucestvuju u onom klanju
Link to comment
Ma ne znam...valjda ostaci patriotizma, sta ga znam, bilo bi me jako sramota da moji sugradjani ucestvuju u onom klanju
Капитализам, јебига, кад се држава растура, приватизује се све и свашта па и рат. Изграде се капацитети, домаће тржиште пресуши, нађу себи посла другде.Некад су нам такви стизали у легију странаца, сад раде преко агента импресарија.
Link to comment

Gledam đamahirijske vijesti na engleskom. Al Đaziru su osnovali cionisti kojima su nažalost pomogli qatarski tzv. arapi zbog kojih je pobijeno 5 milijuna ljudi u iraqu. I kazali su da su puštali brojna priznanja terorističko-kriminalnih elemenata koji su sijali teror i nemir. vidjelo se desetak lica, nadam se da su glumci a ne živi mrtvaci.

Link to comment

nista nisam pratio u vezi ovoga i sad prvi put uzmem malo da vidim javno mnjenje srpsko...Jebote, ovde se ladno voli Gadafi?? Amerika izmislila sve? Gadafi- poslednji slobodar!! Mi smo u nevidjenom kurcu. Ne smem nikad vise citati komentare na vesti!

Ljudi, sa Zapada ponovo dolazi FAŠIZAM. Ako padnu Libija i Severna Koreja, ulazimo u (veoma) dugo, i to ozvaničeno ROPSTVO. Toliko.(pharaoh, 24. februar 2011 22:35)
Stizem polako od toga da dignem ruke od svega i samo da se sprdam i ukljucim u opste obesmisljavanje svega sto postoji. Ne znam, vise nista nema smisla. Ne postoji vise ni jedna konstanta u nasim zivotima. Sve su izjebali, okrenuli, sve je kako nije. Ne mozes vise ni objasniti ko si i za sta si a sta nije dobro i zasto to nije dobro.
Link to comment

Mislio sam da će se vaditi na Tita, proklinjati ga u šta nas je uvalio, kakve nam prijatelje darovao kad ono međutim, zdušno se stalo iza Gadafija. Nikako doakati Srbendama pa to ti je.

Link to comment

USofA je bombardovala Srbiju i oduzela joj Kosovo. Nek je sam djavo protiv amera, srbi ce navijati za njega. Ne mislim da je ostatak sveta mnogo bolji od nas po tom pitanju.

Link to comment

Mali presek sa B92.net

Znači, Al Kaida i USA ipak su u dilu. Poražavajuća je pretnja Novog Rima vojnom intervencijom u Libiji, u glavi mi je naslov knjige Noama Čomskog "Šta to u stvari hoće Amerika"...neumesno je njihovo poređenje Gadafija i Hitlera, uz bizarno očekivanje da sebi oduzme život. Ako su ovo efekti avansno dodeljene Nobelove nagrade ZA MIR obami (namerno malim slovom), onda se ja pitam kuda srlja ovaj svet u ime j***** "demokratije" :((Rozenkrojcer, 24. februar 2011 23:37)# Link komentaraPreporučujem (+443)Ne preporučujem (-62)
Informacija iz Libije iz kampa IMK,svi su dobro,imaju zalihe hrane za 4-5 dana i stize brod po njih!Naravno da sam i da cu biti na kraju u pravu,kazu da nema vecih nereda i da ih cuvaju Libijci,znaci sve ovo je namestaljka i nije mi jasno kako ljudi nasedaju na americku politiku.Sad cu ja vas da pitam zar vas istorija nije naucila necemu,i to skorija?Nafta,1 covek,nemiri,bombe,rat..AMERIKA!(Gadafi, 24. februar 2011 23:59)# Link komentaraPreporučujem (+272)Ne preporučujem (-34)
Pa evo, sve ide po planu... Gadafi lagano prelazi u kontranapad, ali ameri to neće dozvoliti, demokratija mora da se širi po svetu. Napašće ga, samo nek napravi neki uspeh, povrati neki grad. Sve je ovo več puno puta viđeno, a videli smo i mi na našoj koži. Milosrdni libijski anđeo uskoro kreće da podeli pravdu!(vlayko, 24. februar 2011 23:28)# Link komentaraPreporučujem (+215)Ne preporučujem (-35)
2000 ljudi mrtvo!? a danas nasa lekarka u bolnici u tripoliju kaze da nema nijednog povredjenog a kamoli mrtvog! za vasu televiziju dala intervju! rekla da se ne cuje nikakva pucnjava i da se malo toga desava! sve je laz amerikanaca koji su celu ovu pometnju i stvorili!(Oz, 24. februar 2011 23:01)# Link komentaraPreporučujem (+344)Ne preporučujem (-55)
Čim je Gadafijev sin pozvao sve novinare da dođu i da vide svojim očima o čemu se radi SAD preti invazijom. Očigledno moraju da se ubrzaju jer sve više ljudi se iz Libije vraća kući sa totalno suprotnim pričama od onih koje mediji serviraju. Mora se brzo reagovati ili propade plan a sva ta divna nafta će ostati Libijcima...(Miloš Bgd, 24. februar 2011 22:49)# Link komentaraPreporučujem (+387)Ne preporučujem (-54)
Samo napred pukovnice!!!Americka demokratija nikada nikome dobro nije donela!!!
Budibogsnama!
Link to comment

moroni svih zemalja, ujedinite se. :isuse:

5:01am: Venezuela's top diplomat on Thursday echoed Fidel Castro's accusation that Washington is fomenting unrest in Libya to justify an invasion to seize North African nation's oil reserves.Nicolas Maduro, the Venezuelan Foreign Minister said:They are creating conditions to justify an invasion of Libya.4:27am: Hugo Chavez, the Venezuelan president, has backed Muammar Gaddafi on Twitter. Chavez twitted:Gaddafi is facing a civil war.Long live Libya. Long live the independence of Libya
Link to comment
USofA je bombardovala Srbiju i oduzela joj Kosovo. Nek je sam djavo protiv amera, srbi ce navijati za njega. Ne mislim da je ostatak sveta mnogo bolji od nas po tom pitanju.
A da su Ameri ćutali, da li bi to bio znak da podržavaju Gadafija sa kojim su inače u dobrim odnosima od 2003.g, koji ih je i podržao u blisko i srednje istočnim pohodima, da li bi onda Gadafi bio tiranin, ili ne?
Link to comment
×
×
  • Create New...