Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Koliko vojske i njenih resursa realno trenutno kontrolise Pukovnik? Nije malo, Dzamhirija ima opako puno igracaka za 1 dobar gradjanski rat...

Pa upali lutko tv i videćeš gomile intervjua koji dotični (odbegli ambasador Libije u Americi, Francuskoj, min. unutrašnjih poslova itd.) daju svim mogućim svetskim medijima nemilice...
H-vala na lutko. To mi niko nije rek'o duze vreme;)jgb, radim/stvaram pa vesti citam sa telefona. Verovao ili ne? jos sam na poslu. Zemlja u krizi, mora se stvara dohodak cool.gifAli sve to ne znaci da moras da mi das dzisusa, nego lepo, kao sad, objasni da sam u zabludi. Nemoj da budes pun predrasuda :P
Link to comment

drzavna tv radi. kontakt program je u toku, u gradu gde telefonske veze slabo funkcionisu, telefonske veze u studiju su usijane - svi zele da izjave svoje divljenje vodji i odbrane libiju od stranih sila. gost u studiju je najverovatnije neki profesor sa univerziteta koji svako malo pada u vatru. sve sto razumem je bengazi, mi6, cia, qaida, u jednom nabrajanju lik pomenuo srbiju...

Edited by Bane5
Link to comment
drzavna tv radi. kontakt program je u toku, u gradu gde telefonske veze slabo funkcionisu, telefonske veze u studiju su usijane - svi zele da izjave svoje divljenje vodji i odbrane libiju od stranih sila. gost u studiju je najverovatnije neki profesor sa univerziteta koji svako malo pada u vatru. sve sto razumem je bengazi, mi6, cia, qaida, u jednom nabrajanju lik pomenuo srbiju...
Gdje ti to gledaš? blink.gif
Didn't know Aisha Gaddafi was UN goodwill ambassador. Her 'job' was terminated today. #Libyaabout 1 hour ago via web
Kad imaš para na bacanje, ne govore ti Turci 'Ma goni se!' ko jadnom siromahu Hosniju. happy.gif
Libya would give the “lion’s share” of projects in the coming years to Turkish companies, Turkish State Minister Zafer Cağlayan said following his visit to Libya in January. “This country has decided to give $15 billion in projects to Turkish companies in the construction sector,” Cağlayan said.
Edited by Roger Sanchez
Link to comment
drzavna tv radi. kontakt program je u toku, u gradu gde telefonske veze slabo funkcionisu, telefonske veze u studiju su usijane - svi zele da izjave svoje divljenje vodji i odbrane libiju od stranih sila. gost u studiju je najverovatnije neki profesor sa univerziteta koji svako malo pada u vatru. sve sto razumem je bengazi, mi6, cia, qaida, u jednom nabrajanju lik pomenuo srbiju...
Lepo sam reko cool.gif . Ovo "srbija" je verovatno Sava Savanovic, samo nisi pratio pazljivo ;)
Link to comment
8.30pm: Turkey has 25,000 nationals in Libya and the country is launching the biggest evacuation operation in its history.8.26pm: Foreign countries continue to evacuate their citizens from Libya using varied modes of transportation. France and Russia have sent planes, the UK has sent a warship and planes, the US has sent a ferry from Malta and China has sent jets, ships and fishing vessels.
Link to comment
Gdje ti to gledaš?
neki internet servis (verovatno van libije) ih servisira.nije za gledanje duze od 2 minuta. dosadno je, ali bar se moze steci neki uvid sta se zbiva sa rezimom.linkmms link ima na zvanicnom sajtu televizije na ovoj adresi ljbc.net pa u gornjem desnom uglu ispod gadafijeve slike. Edited by Bane5
Link to comment

Brzim pregledom kanala sam zakačio na Avali dvoje analitičara u studiju; ona kaže da je Gadafi prijatelj srpskog naroda, a on je Miroslav Lazanski; na Prvoj ozareni Baranac prepričava kako je gospođa Gadafi Hrvatica i kako je pukovnik bio veliki Titov prijatelj; na B92 Ivica i Pilot...Razumem sve što ste ovde pisali o urednicima, novinarima... ali brate - jadni smo!Nigde ni naznaka atmosfere užasa koja bi trebala da prati izveštavanje o Libiji.

Link to comment
neki internet servis (verovatno van libije) ih servisira.nije za gledanje duze od 2 minuta. dosadno je, ali bar se moze steci neki uvid sta se zbiva sa rezimom.linkmms link ima na zvanicnom sajtu televizije na ovoj adresi ljbc.net pa u gornjem desnom uglu ispod gadafijeve slike.
s_w.gif Fala! Ako tresne, to će bit kanal za gledanje! Možda i kad bude treskao!Inače, priča se da žešća Obamina reakcija čeka na to da feri poslan u Tripoli da pokupi Amerikance dospije do Malte.Ovo su snimke od jučer kaj sad puštaju! Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...