Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Demonstrirat se može samo za Gazu i Irak, ostalo u komitete i na papire! Mada ja sam kao klinjo demonstriro, ali nije to isti kurac, kapiraš?evo i Waco, car Hail.gif

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Ne iznenadjuje me nista ali me vata bes da neko ko sebe zobe revolucionarom podrzava tirarina, naftnog barona i najgori darfurski ubilacki sljam koji je unajmio da kolju ljude na ulicama. Povraca mi se od toga.
Pa i Gadafi sebe zove revolucionarom. Zapravo on je na celu "revolucionalnog dela" narodne libijske vlasti, jelte. Gadafi brani svoju 'revoluciju', kao sto bi je branio i Fidel.
Link to comment

Ako je istina da je Gadafi izgubio Tobruk,to znaci da cela Kirenajka(Kirenaika) prelazi u ruke pobunjenika.Hoce li oni imati svog Montgomerija koji ce spreciti Gadafija da pokusa otcepljenje cele Tripolitanije ili teritorija gde moze da zadrzi vlast?

Link to comment
Ako je istina da je Gadafi izgubio Tobruk,to znaci da cela Kirenajka(Kirenaika) prelazi u ruke pobunjenika.Hoce li oni imati svog Montgomerija koji ce spreciti Gadafija da pokusa otcepljenje cele Tripolitanije ili teritorija gde moze da zadrzi vlast?
Ben Wedeman je danas bio tamo i grad je u rukama anti-gadafista, kao i cela granica s Egiptom...
Link to comment

prođe i 1. sat vremena Govora.onima kojima je dejstvo droga prestalo, nemoguće je da ne uvide fundamentalne greške koje počiniše, sad kad im je sve objašnjeno.(ovo je predobro :Hail: )

Link to comment

Mora hitno promeniti dilera"Izađite iz vaših kuća, napadnite ih u njihovim jazbinama. Povucite svoju decu s ulica. Oni drogiraju vašu decu, teraju ih da piju i šalju ih u pakao"Zna iz iskustva

Edited by angern
Link to comment
×
×
  • Create New...