Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

nije zamena teza i nisam pratio vasu raspravu od samog pocetka ali mi je jasno da ti svakoko ne verujes u americku svemoc. zao mi je ako sam te uvredio.
jeste zamena teza. iako niši pratio raspravu, nisi odoleo da se svrstaš.nisi me uvredio, nemaš tu moć. ne znam da li je umesno da sada pitam šta se dešava u drugim zemljama gde nije bilo toliko dramatično? oman, džibuti? maroko?
Link to comment

"Nazalost, vojska i policija nisu navikle na nasilne proteste pa je bilo losih reakcija..." U nedostatku informacija stanice prenose ko zna koliko dugacke nebulozne govore sinova vladara.

Link to comment
"Nazalost, vojska i policija nisu navikle na nasilne proteste pa je bilo losih reakcija..." U nedostatku informacija stanice prenose ko zna koliko dugacke nebulozne govore sinova vladara.
nema ovde nista nebulozno. ovo je govor coveka na vlasti. opomena i vladarski statement Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ovaj još sere? A ja sišao po pivo da proslavim.edit, dobar komentar: 'gaddafi 's son is one boring son of a bitch'

Edited by Anonymous
Link to comment
jeste zamena teza. iako niši pratio raspravu, nisi odoleo da se svrstaš.nisi me uvredio, nemaš tu moć.
znam kakav je stav nacelno o sad u zemlji u kojoj zivim. jedna vrsta strukturalnog antisemitizma koja ocekuje od iste i resenje i uzrok svih svetskih problema. reci da se u srbiji ne moze reci nista protiv 'zapada' je krajnje smesno. dobro dodje 1 rodjer from tajm tu tajm da malo to promesa.sto se uvrede tice dobro, sad mi je lakse. tesko podnosim moc :D
Link to comment
nema ovde nista nebulozno. ovo je govor coveka na vlasti. opomena i vladarski statement
Vladarski statement? Objasnjavanje zasto bi bilo lose da se Libija raspadne, pretnja haosom, gradjanskim ratom, objasnjavanje geopoliticke situacije...to nije "vladarski" statement [opomena, da].
Link to comment
znam kakav je stav nacelno o sad u zemlji u kojoj zivim. jedna vrsta strukturalnog antisemitizma koja ocekuje od iste i resenje i uzrok svih svetskih problema. reci da se u srbiji ne moze reci nista protiv 'zapada' je krajnje smesno. dobro dodje 1 rodjer from tajm tu tajm da malo to promesa.sto se uvrede tice dobro, sad mi je lakse. tesko podnosim moc :D
nije bilo reči o srbiji, nego o forumskoj raspravi između konkretnih lica. faul opet.
a ja bih rekao da ili žive u lalalendu u kome su velike sile principijelne(dosledne) u spoljnoj politici, ili su vrlo licemerni.
Ako njihova politika nije principijelna, onda je u skladu sa geostrategijom i interesima, uprošćeno govoreći. dogovori se i ti za šta si.
Link to comment
Vladarski statement? Objasnjavanje zasto bi bilo lose da se Libija raspadne, pretnja haosom, gradjanskim ratom, objasnjavanje geopoliticke situacije...to nije "vladarski" statement [opomena, da].
Meni ovo liči na Miloševićev "ništa nije onako kako vam se čini" govor nešto pre 5.10.
Link to comment
×
×
  • Create New...