Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Timmi, kako igras tamo na sajtu? Meni iz Google Chrome-a nece da se ukljuci onaj Instant Matchmaker, ni automatski a ni kad ga sam pokrenem.
sad nikako, popio sam (nepravedni) ban od 7 dana. treba da ti se otvori novi prozor preko kojeg trazis igrace, a kad nadje pojavice ti se i u donjem desnom uglu gdje pise matches i tu mozes da pristupis mecu i da se dogovoris oko kreiranja sobe. kad budes igrao, skrinsotuj sobu kad se obadvojica unutra i na kraju meceva, a pozeljno je da to uradis i par puta u toku partije jer ima raznih supaka, kao sto su oni croati protiv kojih smo cera i ja pikali juce.
Link to comment
sad nikako, popio sam (nepravedni) ban od 7 dana. treba da ti se otvori novi prozor preko kojeg trazis igrace, a kad nadje pojavice ti se i u donjem desnom uglu gdje pise matches i tu mozes da pristupis mecu i da se dogovoris oko kreiranja sobe. kad budes igrao, skrinsotuj sobu kad se obadvojica unutra i na kraju meceva, a pozeljno je da to uradis i par puta u toku partije jer ima raznih supaka, kao sto su oni croati protiv kojih smo cera i ja pikali juce.
Probao sam iz Firefoxa i sve radi do ulaska u chat, a tu mi onda zabaguje. Kao da nesto ne valja sa Javom a sve imam uredno instalirano. Ugovorih i drugi mec i opet patka, samo sto se nadam da ce ovaj pristati da se mec obrise.Popizdecu.
Link to comment

pa i ne treba ti taj chat u novom prozoru. bitno je da ti se pojavi mec (refeshuj stranicu) u donjem desnom uglu i tu mozes i da chatujes i da otvoris stranicu za mec gdje upisujes rezultat i uploadujes slike.16ge9ue.jpg

Link to comment
Otvori mi se to ali dalje nece, pise mi da mi je nesto blokirano. Do kurca, polupacu jebeni kompjutor.
pa sta hoces dalje? napravis sobu i ostavis link i pass protivniku ili ako on pravi, udjes u njegovu sobu. kad zavrsite, saberes, upises rezultat i uploadujes slike.ostavi tvoj skrinsot da vidim sta je problem. Edited by Timmi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...