Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Da se zna kod kineza moze da tera samo 5 igraca. Tako da ako vidite da ima 5/6 nemojte ulaziti, bicete kikovani. Izvinjavam se elmeru sto je kikovan bez objasnjenja.

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Glas je jos jednom izbego susret 1 na 1. I ja sam tek sada shvatio to. Lukavo, lukavo... <_<
Kako misliš još jednom, kada sam te poslednji put odvalio od života, a večeras kada sam dobio jednu i kao pobednik trebao da igram sa tobom - ti ušao i mene izbacio a igrao sa poraženim? :lol: Ne tolerišemo iznošenje neistina u javnost! ^_^
Link to comment
zli, pogledaj svoj novi status i ne mogu to vise nikako da ispravim. :isuse: :( :huh: necu vise nista da cackam
Sad mi pise da je sve ok, kao normalan sam clan. Inace, dobio sam -2 poena i valjda 5 dana zabrane igranja 1na1 jer se sinoc nisam pojavio na mecu sa nekim Poljakom, a bio mi zabagovao sistem :isuse: Edited by Zli Gli
Link to comment

mislim da ste dobili 5 dana zabrane jer sam tebe i alphonsa (samo sam zelio da vidim sta to znaci) stavio za pocasne clanove pa vas vratio na obicne igrace. trebalo bi da se to odnosi na ekipno takmicenje. ako je tako, izvinite :(

Link to comment

Odigrao nekoliko partija na Chajniz ground-u, gde su mene i Zlog Glog silovali Kayser i domacin. Ali i pored toga, slatko se ismejahsmo sa ocito raspolozenim Zlim :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...