Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

digest?vi ste ladno opalili mech sa burekom!!! Guza moje devojke meets Definicija Slobodana Miloševića filozofsko-semantički.
nisu ti mecevi za mene. vec sam rekao ovoj dvojici da volim da igram sa ljudima s foruma, vise zbog ekipe odavde, a manje zbog same igre, ali sam kao pppredstavnik prihvatio poziv.
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa pise :lol: To je test inteligencije :fantom:
Care, vidim da piše, problem je što i ovako ne mogu da uđem u više od pola soba, kao što rekoh, ne lupa mi se glava oko toga da li je pass dobar ili ne.
Link to comment
RoomKolapass:word
Cekaj, ja sam sad kanda upao u neku trecu dimenziju, onu za blamiranje. Soba se zove RoomKola i logicno je da je sifra "word" ?unsure.gifSpremio sam vazelin i zauzeo pozu.
Kao sto vidis pise koja je sifra iliti pass pa je logicno da je to sifra, posto pise da je to sifra.Vazelin sacuvaj za ekipu sa rekbua :P
Link to comment

Eno ti na prosloj strani.

vi ste ladno opalili mech sa burekom!!! Guza moje devojke meets Definicija Slobodana Miloševića filozofsko-semantički.
Kao i obicno, Sloba™ je izdominirao guzu™. ^_^ Cast PPP-a je spasena. Edited by Calavera
Link to comment

A idite u kurac moj. Ja mislio da je Timmi upao sa nekim random likovima a ono nisam ja napravio sobu. Sad sam tek vid'o linak na prosloj strani.Odmazujem vazelin i vracam ga u tubu.

Link to comment
Ne kapiram opet, glup sam, neobavesten i pospan. Gde pise to pass:word, gde ste to videli?Naceo sam vazelin i krenuo da se mazem.
Na prošloj strani, ili pretprošloj.Naravno da sam prvo probao word, ali naravno, pošto opet nisam mogao da uđem, javila se 1 nedoumica da nije do passworda, a kad se crv sumnje pojavi, onda ni u šta čoek nije siguran.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...