Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da pozdravim brata calaveru, sa kojim sam objasnio neke stvari u sobi gde se igrao ozbiljan fudbal 2 na 2, i gde su igrali likovi koji se znaju u dusu. Tvrdim, nepobedivi smo.

Link to comment

Ja i Gli smo bili zauzeti igrajuci 2v2 kod razjarenog bika, razbili smo!!!1edit: jeste, u dusu! Videlo se po tome koliko se svadjaju...

Edited by Calavera
Link to comment

Evo i dokaza da smo se skapirali, u isto vreme dosli na forum da podelimo impresije. A likovi su se svadjali jer su naisli na tandem Romario - Bebeto (po fudbalskom umecu, ne i po gabaritima) i nije im ostalo nista drugo nego da se jedan drugom nacestitaju mile nove godine. Bacamo rukavicu u lice svima za veceras posle 22:30. Moze 2 na 2 ili 3 na 3, u kom slucaju brat Timmi igra s nama.Ko na nas krene, iz mesta je najeb'o!

a sto ne dodjoste u moju sobu dok smo pikali malo?
Ja sam od 6 pikao kod tog razjarenog bika, Calavera dosao oko pola 7... nismo pratili forum, jebiga. Edited by Zli Gli
Link to comment

Moze, ali samo da imamo dobrog hosta. Kod ovih likova je ping bio prosecno oko 60-70 i, osim nesto malo u zadnjoj partiji, nije lagovalo uopste. Pravite sobu sa max. 8 ljudi, mozda cak i sa 6, ili da nam neki sa brutalnim aploudom bude host.

Link to comment

sinoc je bilo do jaja kod nisam jaa u sobi, maheem i on vs. vukotic i batticuore/glas razuman. odigrali smo jedno 20 partija ko u transu, bar ja. prebio se ko krme, stavio sluske i udri...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...