Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Želim da prijavim Shan Jana PPP haxball savezu, pri okršaju 1on1 prvo je napustio teren na 3-1 za mene /on kaže: ugasili se reflektori/, a pošto sam mu kao pravi fair play igrač pružio revanš, on je na 3-0 pobegao sa stadiona, ugasivši sobu. :(Apelujem da se dotični merom po odluci PPP haxball saveza drakonski kazni, kako bi sprečili ovakve nemile događaje u budućnosti. Unapred zahvalan,GR

Link to comment

Obavestenje AD Shanjanova sobaOva hajka koja se sprovodi protiv mene i moje sobe je nesto preko cega drzavni organi jednostavno ne smeju preci. Monstruozne klevete koje sprovodi glas nerazuma i njegovi advokati je samo vrh ledenog brega napravljenog ocigledno u cilju rusenja dobrog pinga moje sobe. Jos jednom napominjem da doticni nije dostavio nikakve dokaze te ukoliko ne povuce ovu tuzbu bicu primoran da podnesem tuzbu za uvredu casti. Ocekujem od nadleznih organa da rade svoj posao posteno i odgovorno, u suprotnom ne odgovaram za nemile scene koje se mogu desiti od pravedno revoltiranih ljubitelja naseg kluba.S.J.

Link to comment
Obavestenje AD Shanjanova sobaOva hajka koja se sprovodi protiv mene i moje sobe je nesto preko cega drzavni organi jednostavno ne smeju preci. Monstruozne klevete koje sprovodi glas nerazuma i njegovi advokati je samo vrh ledenog brega napravljenog ocigledno u cilju rusenja dobrog pinga moje sobe. Jos jednom napominjem da doticni nije dostavio nikakve dokaze te ukoliko ne povuce ovu tuzbu bicu primoran da podnesem tuzbu za uvredu casti. Ocekujem od nadleznih organa da rade svoj posao posteno i odgovorno, u suprotnom ne odgovaram za nemile scene koje se mogu desiti od pravedno revoltiranih ljubitelja naseg kluba.S.J.
Gnusne laži, podmetačine, spletkarenja, dakle sve isto, ničim novim nas nije počastio štab Shan Jana.Već sada je jasno da on ova dva teška poraza nikad neće priznati odatle saopštenja kao da ih je pisao Vlada Lukić lično.Mi nerazumni smo uvek pričali na terenu, tako će da bude i ubuduće. Gašenje reflektora, kukavičko povlačenje sa bojnog polja tj terena maniri su kojima nismo skloni, i žao nam je što smo silom prilika bili deo takvih haxball predstava.Apaleujem PPP haxball savezu da se Shan Janu momentalno oduzme pravo na kreiranje soba, pogotovu onih sa malim terenima odakle može brže da pobegne kada uđe u rezultatski minus.Naš moto je istina, naš moto je javnost treba da zna!GR
Link to comment
Ma, nismo se nešto svađali... Bilo dve-tri opaske oko kiks golova, onda smo priznali da su ova dvojica bolja.
Jes' vala. Oboje smo bili kese juce. Nikakve svadje i optuzbe kao ovo prepucavanje danas stabova SJ i Glasa.Ocigledno je da nam karme nisu kompatibilne :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...