Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tek sad videh ovo. Brze je zato sto na hokejaskom terenu ne mozes da zabijes loptu u ugao, sto znaci da nema besomucnog kliktanja po X-u u pokusaju da se izvadi odatle, sto cesto potraje i po nekoliko sekundi. Da ne spominjem da od tih situacija u 90% slucajeva nema nista jer se drugi tim smestio na prvu stativu i takodje klikcu po X-u k'o manijaci. Tu gol moze da padne samo slucajno.Turnir ce se nastaviti na classic terenima, ali ako bude sledeceg, ja sam za to da predjemo na hokejaski.
Pa baš to je i čar, ne svodi se sve na besomučno stiskanje x-a kad si u uglu, to je prostor za taktiziranje i nije tačno da može samo slučajno da se da gol iz takvih situacija, da ne spominjem korisnost ugla u svrhu "driblanja". Upravo to se gubi na hokejaškom gde je najveća zanimacija jurcanje po terenu i stiskanje iksa. Rekao bih da je "classic" simulacija a "hokejaški" arkada ili ako napravim paralelu sa online managerima "classic" je Freekick a "hokejaški" Hattrick (zna Panta šta hoću da kažem :P ) Edited by Baba Ji
Link to comment
Pa baš to je i čar, ne svodi se sve na besomučno stiskanje x-a kad si u uglu, to je prostor za taktiziranje i nije tačno da može samo slučajno da se da gol iz takvih situacija, da ne spominjem korisnost ugla u svrhu "driblanja". Upravo to se gubi na hokejaškom gde je najveća zanimacija jurcanje po terenu i stiskanje iksa. Rekao bih da je "classic" simulacija a "hokejaški" arkada ili ako napravim paralelu sa online managerima "classic" je Freekick a "hokejaški" Hattrick (zna Panta šta hoću da kažem :P )
Ne znam šta možeš da istaktiziraš dok je lopta uz zid, a vas 4 oko nje npr i neko na golu, tačnije znam - ništa. Ovako je mnogo bolje, može se više kombinovati, kada pošalješ od ovu martinelu imaš predstavu šta će da se desi pa da to iskoristiš, sa uglom, samo klikćeš ko sumanut.
Link to comment

Iz coska nema ne mozes uraditi nista osim ako napadaca nema vise od ovih koji se brane, onda 1 saceka u sesnaest metara a drugi mu nabaci i to je to. U ostalim slucajevima napadaci mogu dati gol samo ako se lopta slucajno odbije tamo jer ce odbrana biti zabunkerisana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...