Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakvu sam malopre duplu moshu odradio, svaka mi dala :Hail: Mladi kasper je bio jedan od dvojice poslatih po burek pa moram da proverim jel sve u redu, orijentacija i tako to? :P

Link to comment
Kakvu sam malopre duplu moshu odradio, svaka mi dala :Hail: Mladi kasper je bio jedan od dvojice poslatih po burek pa moram da proverim jel sve u redu, orijentacija i tako to? :P
Jbg, kad je onom liku prvi put da igra igricu. Ja pokrio jednu stranu, on za mnom na istu, i ostavi prazan gol. :)
Link to comment

Igrao sam danas kod Bika u sobi i mislim da je onaj oho najbolji golman u srpskih heksbolasa. Igrali on, Javier i ja, i dobijali dosta dugo a onda zadnju izgubili. Covek ne pravi greske, laznjacima izbacuje dobre lopte napred, procenjuje dobro... odlican. Treba i mi da naucimo nekog da samo stoji nazad i radi to isto, uz povremene izlete do pola kad se protivnik povuce.Samo sto niko nece da igra nazad :D

Link to comment

Mogu ja nazad da igram, nije problem. Samo je na treneru da odluci da li je to tracenje napadackog talenta ili ulaganje u buducnost.

Link to comment
Update: More big stadiums!Changes:Added big versions of Easy, Rounded and Hockey stadiums.Reduced the size of the goal in Easy stadium a bit.Enjoy!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...