Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Update: Mostly bugfixes.Changes:Improved location detection, this update will reduce the number of users who get an incorrect flag.Optimized the room list, it will load faster. The latest Flash Player update (version 10.3) seemed to change something that made my old room list implementation freeze for several seconds when loading the rooms, this update should fix that.Fixed a bug which cause player nicknames and avatars to move and scroll wildly if they were prefixed with a tab character. Fixed a bug that made the suggested replay names have incorrect month numbers. Added the string “HBRP” in ASCII encoding to the replay file format right after the version number ( bytes 4 to 7 ). This is here to help sites that host HaxBall replay files identify them.Added the chat command “/clear_avatar”, which will remove whatever avatar you have set.Not the most exciting update ever, but enjoy it anyway! ;)

Link to comment

Gledao sam ovaj mec od veceras i mogu samo da kazem da sam ponosan na Vukotica. Uvek sam govorio da u njemu cuci nevidjeni talenat i da ce jednog dana to i pokazati, i eto... covek je u top 50 stopera PPP foruma :Hail:

Link to comment

To je sve bilo sa ciljem da ga motivisem, da jace trenira i tako dogura do repstacije. A verovao sam od prvog dana...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Veceras sam igrao nesto malo sa mladim kasperom i moram da ga pohvalim jer smo cinili izuzetno ubojit ofanzivni tandem. Svetla buducnost je pred njim, moze da igra u svim jacim klubovima sirom Evrope.

Link to comment
Veceras sam igrao nesto malo sa mladim kasperom i moram da ga pohvalim jer smo cinili izuzetno ubojit ofanzivni tandem. Svetla buducnost je pred njim, moze da igra u svim jacim klubovima sirom Evrope.
PPP je izvor napadackog talenta. Manjka nam Bata Djorinih skolovanih stopera i golmana. U napadu nas 10 moze da igra, a u odbrani ostade sam Moca Vukotic i NBG koji je nestao. :( Pa posle nek pricaju da Srbija nema kvalitetne napadace.edit: btw, i nije bas bilo nesto malo, zaglavili smo mi tamo sat vremena sigurno dok nisu pobegli na spavanje nakon sto smo ih otresli u poslednjoj partiji. Edited by casperbgd
Link to comment

Jel igrao neko negde sa likom pod nadimkom ORP? Zapravo, O pa ono kontra R i onda P cirilicom. Danas smo peglali 2 na 2 u nekoj sobi i niko nas nije izbacio mozda i celih sat vremena, a izmenjalo se mnogo likova. Ubica, a i ja sam igrao k'o profi.

Link to comment

ma mene je jebalo sto samo morao wire drzati ukljucen, a prokleti spanci i njihov chat, pa mi je skakutao ping non stop, a bio sam los ovako ili onako. plus sto smo nekako bezveze stajali u prvoj, a garba i ja klin i ploca. vas dvojica ste vec bili bolji.

Link to comment

Calavera najbolji.Na koju menadzersku foru igra ovaj Loler? Kad god sam ga gledao nikad nije bio ubedljiv. I onda je igrao onu prijateljsku kad smo ih dobili, nista posebno ne igra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...