Jump to content

Haxball


Calavera

Recommended Posts

THE QUICK BROWN FO JUMPS OVER THE LAZY DOG

Zivo me zanima cime kucas dok drzis oba shifta :D
Prvo sam pritisnuo oba shifta domalim prstima, a slova ubadao olovkom (koju sam stavio u usta). I tako do drugog spejsa koga sam opusteno lupio palcem. Tek tad sam primetio da mogu ostalim prstima da dohvatim svako slovo :isuse: Edited by nbg4ever
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

i moja je ista kao i vasa, samo sto ti nemas THE (zaboravio?)nego, mislim da je vrijeme za jedan split tastaturometrija i da se prebaci na chitchat

Link to comment

što nema sobe cijelu noć? svi ste kod calavere na rodjendanu, grickate sendvice, pijete sok iz plastičnih čaša? nemoj ko da mu je kupio ram za slike, ja sam to htio!

Link to comment

Ja sad igrao sa onim garbajosom sto ste ga spominjali. Prvo igrali 1 na 1, tu me je dobio 2:0 u partijama, 2-1 i 3-1 uz dosta srece, posle odigrali 3 na 3 gde smo ga sahranili. Nije nesto jak u timskoj igri, dok ima dobre fazone u 1 na 1.

Link to comment
drzite oba shifta i kucajte "the quick brown fox jumps over the lazy dog" da vidite koliko vam je tastatura nesavrsenaHE QUIC BROWN OX UMP OVER HE Z OG
Meni isto ovako.
što nema sobe cijelu noć? svi ste kod calavere na rodjendanu, grickate sendvice, pijete sok iz plastičnih čaša? nemoj ko da mu je kupio ram za slike, ja sam to htio!
Nadam se da ti je taj ram ruzicaste boje, takav nisam dobio!
Link to comment

Mislim da posedujem prava na sve ruzicasto na ovom forumu... Nego, u cem' je fazon sa tom tastaturom? I dalje ne kontam kako da proverim kod sebe. :unsure:

Link to comment
Mislim da posedujem prava na sve ruzicasto na ovom forumu... Nego, u cem' je fazon sa tom tastaturom? I dalje ne kontam kako da proverim kod sebe. :unsure:
Pa drzi oba shifta i kucaj to sto pise :) Levi shift levom, desni desnom i to je cela mudrost. :)
Link to comment

Dzentlmeni, situacija je napeta da ne moze biti napetija™. Kao sto se da videti, poslednje kolo ce odluciti prvaka.Raspored:Double Shot vs. TDE u 20Mi protiv Razjarenih u 21:30

Link to comment
Dzentlmeni, situacija je napeta da ne moze biti napetija™. Kao sto se da videti, poslednje kolo ce odluciti prvaka.Raspored:Double Shot vs. TDE u 20Mi protiv Razjarenih u 21:30
Igrate za čast, reputaciju i slavu. Morate biti na visini zadatka.
Link to comment

uh, imate sansu da prodate utakmicu. da sam na vasem mestu trazio bi da mi uplate league pass za nba za sledecu sezonu. kakva crna, slava, cast i reputacija, to je za slabice.edit - ubile su vas ove neresene utakmice

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...