Jump to content

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Znacilo bi, gleda se gol-razlika. Ali DS bi morali dobiti svoje 3 utakmice, a posle onog fijaska prosle nedelje...
Ma nisu ni oni briljirali, da... realno, niko nije nesto izdominirao, bezveze je ispalo na kraju.
jel igra negde onaj countdown? jebo mater, taj je najbolji koga sam video ikad.
Igra uglavnom samo u svojoj sobi, 2na2 ili 1na1. Ja volim da igram s njim, kontamo se lepo i dobar je, ali nije najbolji. I da, kaze da uglavnom voli da igra naduvan. Od nasih, nisam video nijednog koji dominira u 2na2 i 3na3, a 1na1 i ne racunam jer mi je to smor i igram samo kad mi je dosadno u toku dana. Edited by Zli Gli
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

od svih protiv kojih sam igrao, i naših i stranih, ubedljivo najteže mi je bilo protiv countdowna. za njim odmah calavera.ko kako igra, tj. ko je najkompletniji, najbolje se vidi u 2 vs. 2, tu se igra i napred i nazad podjednako.

Link to comment

Za 2na2 ti i pricam. Mozda si naleteo kad ga je islo pa zato, ja sam dolazio par puta kod njega i znao je da izgubi mnogo partija za redom. Opet, volim da igram s njim jer se dosta dobro kontamo i igramo slicno, i napred i nazad. Meni najbolji partner za 2na2 bio neki Hrvat kome zaboravih ime jer smo davno igrali, mozda pre mesec dana. Pojavio se lik, dobili 10ak partija prilicno ubedljivo, i nestao krivudavim putem kokainskih noci. Jos sam bio krenuo da mu uzmem mail adresu, fezbuk ili msn, ali host ugasio sobu na brzaka. <_<

Link to comment

2na2 je jedna nevidjena smorcina. cera i ja smo batalili odavnoi da, kad se sve sabere, mislim da je najbolji garbajosa

Edited by Timmi
Link to comment

Meni nije smor, s tim sto je jako zajebano dati gol kad se nadju 4 dobra igraca i igraju ozbiljno. Kad je zajebancija, onda je druga prica.A garbajosa je mozda najbolji samo 1na1, ovako nisam video da se izdvaja. A meni je ostao u lepom secanju jer sam bas njemu prodao najjaci laznjak ikad i zabio odlucujuci gol, u produzetku jednog frendli meca. Calavera igrao sa mnom tako da je i on video kako mu lomim kicmu. I mnogo kuka kad gubi i zali se stalno na lag, ne valja mu to nikako.Za mene je jedini nestvaran igrac kojeg priznajem onaj kailyou sa ESL-a, i to samo u igri 1na1.

Edited by Zli Gli
Link to comment

to ti i govorim, najbolje prolaze ekipe kojim jedan non stop stoji na golu a drugi se isto vraca skroz nazad kad se brane. i ajde im daj gol ako znaju da igraju. vidio si kako igraju oni iz trick17, kuje i vali, a oni su kao najbolji.gledao sam garbajosu bas 3na3 protiv trick17 i sam ih je ubio. a znas kako oni igraju u odbrani

Edited by Timmi
Link to comment

Igrao sam i s njim i protiv njega mnogo puta, nikad nista posebno nije uradio osim kukanja. Recimo da mi je cooling prilicno bolji igrac. I onaj hypnotic je isto mnogo dobar ali i malo nenormalan u glavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...