Jump to content

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lazna reprezentacija u sastavu Delija67, Timmi, pojmo, Zli Gli je brutalno pregazena, 4-1 u partijama uz gol razliku jedno 10-3 :Hail: Pobjednicka ekipa koja je stekla pravo da se nazove jedinom pravom reprezentacijom je igrala u sastavu: nbg4ever, MocaVukotic, casperbgd i Joel Anthony :Hail:

Link to comment

stvarno, ono nije bilo prijatno za gledanje, par puta mi stala knedla u grlu, čak sam i pomislio "daj bre da ih pustimo, ipak tu ima solidnih igrača..."

Link to comment

Kao selektor lazne repstacije, moram da stanem u odbranu svoje ekipe i napisem da su ovi lazni potencijalni repstativci igrali protiv nas trojice, dakle 4 na 3, a da nam se Delija pridruzio tek pred kraj. Cak i brojcano slabiji, uspeli smo da ih sabijemo jednu partiju, jednu smo poveli 1:0 i zlobni admin je prekinuo mec, a ostale su nas dobili uz pomoc sudija i podivljale publike koja nas je gadjala raznim predmetima pa smo morali da igramo daleko ispod svojih mogucnosti. Toliko o nadmoci ovih laznih potencijalnih repstativaca.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pa dovoljno je reci da smo bunkerom postigli vise golova od napadacke ekipe. E to se zove bruka za ofanzivni i leprsavi haxball. :D

Link to comment

Pa jeste, sa igracem vise. A ja to skontao tek kad smo vas dobili u onoj drugoj partiji, do tad sam mislio da igramo egal. Toliko smo bili prejaki.

Link to comment

Da, stvarno smo bili egal, narocito u onoj koju ste leprsavom igrom pukli 4-0 :lol:Toliko ste jaki da ste u 5 partija uspjeli da date manje golova nego ja u jednoj :Hail:

Link to comment

Veceras Manchester - Schalke na teveliziji, odmah potom Manchester - Schalke i na Haxballu :Hail: Samo na Javnom servisu evropske Srbije :jerry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...