Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Ma to je prijateljska bila, igrali Gli, nbg i ja.Uglavnom, 2:1 u partijama za nas, svaka utakmica otisla u produzetak. Gli :Hail: resio ove dve koje smo mi dobili, pogotovo onim golom u majstorici kad je zajebao 1 garbajosu.

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aj ako ima zainteresovanih, da se skupimo za 3na3.Sto se tice meca, mislim da nisam igrao bas za :Hail: jer sam imao i onu sitnu gresku koja nas je kostala gola u majstorici, ali sam to nadoknadio onom majstorijom na petoparcu za konacnih 2:1 u mecu i isto toliko u partijama. Otprilike, Calavera i ja igrali standardno a lazni kasper :Hail: bez greske u odbrani, s tim sto ce morati da napreduje i u ofanzivi da bi to bilo to. I neki zakljucak je da ce protiv ove dve jace ekipe (a mozda i sutra protiv Drvoseca) dobijati ona ekipa koja prva zabije, ako uopste bude golova. Citamo jedni druge a i mnogo manje se gresi nego pre, bice bas tvrdo.

Link to comment

Ja igrao na nekoj tastaturi sa plitkim dugmicima, kao prvi put da igram igru (navikao na moje razjebane dugmice). Prvi gol moj, Calaverin jos smesniji, nasi nista manje uzasni. Najruzniji mec u ovih 11 kola.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...