Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

jes kurac zajebancija, kenjao mi je kod svakog gola koji sam primio, pa kako, pa zašto, ma daaaj, jbt ko za platu da igram. bolje da batalim nego da nerviram i sebe i druge.

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa bre to jace od njega. Nije time mislio nista lose samo se nervira. Koliko ljudi kenjali meni pa nista idemo dalje nit se ja oko toga stresiram nit im uzimam za zlo.

Link to comment

u jbt, napisao sam "pa izleti" ili "samo izleti" ili tako nesto, kasnije "jebote" i to je bilo apsolutno sve.

Edited by Timmi
Link to comment
ne seri da sam ostao sam pred golom :cry:ma, šutnu sam napajanje rutera
cak si je izbio iz gola, a poslije je poceo sam da blinka i dao je autogol. onda su te kikovali, jbg. Edited by Timmi
Link to comment

izvinjavam se vukoticu ako mu je zasmetalo moje prigovaranje, mada ga od mene veceras, sem ovoga u poslednjoj partiji sto sam vec napisao, nije bilo. nemoj zbog mene da prekidas sa igranjem, ja sam se ionako poprilicno zasitio. generalno se trudim da ne napisem sve sto bih rekao da igram sa ortacima iz real lifea, sto iz respekta prema ljudima s foruma, sto zbog potencijalno razlicitih godina.inace, kad je nbg podnio sva moja deranja, onda moze bilo ko :lol: vidite kako se popravio, cak ga je i selektor u povjerenju hvalio.a najvise zna da me iznervira drugi moca

Edited by Timmi
Link to comment

Vukotic 'oce da ode a taman sam ga hteo baciti u vatru... zivote, lutalico...:(Alfons ne moze u repstaciju jer mi je upropastio asistenciju sutiranjem rutera.

Link to comment

sreda 22h - Pivopijecetvrtak 22h - Drvosecenedelja 20:30h (verovatno) - Koza NostraTimmi, Baba, jeste tu danas?

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...