Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Auuu, kakva je to plejada asova bila! :Hail:Mozemo da napravimo i jednu temu tipa "Gde su, sta rade?" :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Kakva drama, kakvo uzbudjenje, kakav preokret sa 1-2 na 3-2 u poslednjim sekundama meca!edit: pojmo, ti si se bese najavio za nedelju? Sta bi?

Edited by Calavera
Link to comment

bravo mi ga. ja sam iz nekog razloga zacrtao da je utakmica u 9 :isuse: i kako sam samo danas popodne bezbrižno šetao gradom, uživajući na popodnevnom suncu, misleći kako sam taman sve natempirao da se na forumu pojavim pola sata ranije kao dobar vojnik i javim na dužnost. sram me i stid bilo.jesam li sad zbog nediscipline odstranjen iz ekipe? pojmo balotelli!

Link to comment
bravo mi ga. ja sam iz nekog razloga zacrtao da je utakmica u 9 :isuse: i kako sam samo danas popodne bezbrižno šetao gradom, uživajući na popodnevnom suncu, misleći kako sam taman sve natempirao da se na forumu pojavim pola sata ranije kao dobar vojnik i javim na dužnost. sram me i stid bilo.jesam li sad zbog nediscipline odstranjen iz ekipe? pojmo balotelli!
A, neces se tako lako izvuc'! Sledece nedelje da budes na SVE TRI utakmice! angry.gif...ili makar da doneses opravdanje od cika doktora ako ne postignes™. Edited by Calavera
Link to comment
bravo mi ga. ja sam iz nekog razloga zacrtao da je utakmica u 9 :isuse: i kako sam samo danas popodne bezbrižno šetao gradom, uživajući na popodnevnom suncu, misleći kako sam taman sve natempirao da se na forumu pojavim pola sata ranije kao dobar vojnik i javim na dužnost. sram me i stid bilo.jesam li sad zbog nediscipline odstranjen iz ekipe? pojmo balotelli!
Kaze se: sram da ti udje!Dobices jos jednu sansu ali znaj da Vukotic i njegov lobi jacaju iz dana u dan, sledeca greska te moze skupo kostati...
Link to comment

auh, napravih totalno rasulo u reprezentaciji. mada, nije se moje odsustvo osjetilo na terenu, isti učinak sa mnom i bez mene: 2 pobjede i poraz sa lagom. očekujem da Vukotić izvadi kupljenu diplomu nadri-ljekara i istom mi, putem PM-a, zamaše ispred očiju i tako istovremeno ubije 2 muve: meni napravi lako opravdanje za izostanke i demant ovih gnusnih laži oko B13, a sebi praktično™ otvori put do mjesta u timu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...