Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Malo je sranje sto smo onaj odlucujuci gol protiv Drvoseca i ovaj prvi sad primili jer je Timiju i meni zabagovalo, jebiga. Kosmicka apravda, valjda ce se vratiti vremenom.

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovaj loler je losiji od ostalih njihovih, da nismo primili gol na pocetku i da smo se branili ja bih mu muljnuo koji. kad im cooling igra zadnjeg, bas su zajebani.

Link to comment
Pa, dobro, koliko je bilo na kraju?
1:4 (0:2, 1:2) za njih.edit: stvarno, dajte neku sobu. Edited by Calavera
Link to comment

Jeste losiji, mada ni ova dvojica nisu odigrali nista. Prvi gol lag, drugi ja ispao, treci baba ili ko je vec bio nazad i cetvrti isto ispadanje. Niti jedan "normalan", iz neke akcije ili makar guzve, samo nase ispadanje. Mada nismo ni mi u napadu odigrali nista. Umesto da bude spektakl, ispade najlosiji mec po kvalitetu do sad.

Link to comment

ma nije bio los mec toliko. kad se igra protiv jakih sve se svodi na to ko ce napraviti gresku, ali da nismo primili taj prvi sve bi drugacije izgledalo, jer ne bismo imali potrebe da idemo onoliko naprijed.

Link to comment

Pa da, prvi gol je sjebao sve.. kad vijaš rezultat protiv jakih ekipa to je samoubistvo, a moraš.. samo biraš da li ćeš da se samoubiješ časno ili kao sisa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...