Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

samo da prijavim da smo sinoć baba i ja, i još neki lik, ugazili neke makedonce i tako proširili PPP teritoriju i dole na jug. igrali smo tri tekme, i dobili sve tri. ja sam briljirao™ u odbrani (kriv za svaki primljen gol), srećom baba i onaj lik su bili na nivou.stay tuned.
Ko se to lazno predstavlja kao Vukotic?Cuj on da bude kriv za neki gol :o
Link to comment

jel ima repstativaca sada na netu, nesto sam raspolozen da vam odrzim cas, ali samo ako igram sa mocom u timu.

Link to comment

Kojote, ja mislim da ti, Pejsi i ja trebamo da oformimo demokratsko-liberalnu struju u PPP rep'setaciji! Sulundar da nam bude portparol! :Hail:

Link to comment
Kojote, ja mislim da ti, Pejsi i ja trebamo da oformimo demokratsko-liberalnu struju u PPP rep'setaciji! Sulundar da nam bude portparol! :Hail:
moze!
Link to comment
samo da prijavim da smo sinoć baba i ja, i još neki lik, ugazili neke makedonce i tako proširili PPP teritoriju i dole na jug. igrali smo tri tekme, i dobili sve tri. ja sam briljirao™ u odbrani (kriv za svaki primljen gol), srećom baba i onaj lik su bili na nivou.stay tuned.
Ko se to lazno predstavlja kao Vukotic?Cuj on da bude kriv za neki gol :o
Ja jesam izlapeo ali ne sećam se da sam sinoć igrao sa Vukotićem, Mocom ili sličnim tako da je u svakom slučaju bio lažni Vukotić. Moco jel grešim?
Link to comment
Ko zna s kojim se on babama u kolo uvatio.
Haha, ma igrali smo protiv Makedonaca, toga se sećam ali ne sećam se da sam igrao sa njim tj. sa Mocom Vukotićem :mellow:
Link to comment

Znaci - Vukotic je Sulundar!ili stalkuje repStativce i kad vidi nekog nepoznatog da dobro igra objavi na forumu - Ja sam bio taj, secas se kako smo pobedili te i te ? !!!

Edited by Kayser
Link to comment
moze!
Moli se delegat Pejsi da ubaci svoju karticu i izjasni se o predlogu!U medjuvremenu...http://www.haxball.com/?roomid=7b85eaad9249c11af6864753789d9544c7528d9664e688ff896916b5807be7dd&pass=1
Link to comment
Haha, ma igrali smo protiv Makedonaca, toga se sećam ali ne sećam se da sam igrao sa njim tj. sa Mocom Vukotićem :mellow:
pa bio sam pod konspirativnim imenom, mada se ne sećam sad kako je glasilo, izlupao sam slova po tastaturi. nešto na slovo P (nije pička!), ovaj treći je bio nešto kao "iz senke". uglavnom, ja sam bio onaj što je puštao golove :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...