Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

TabelaJa mislim da bi danas protiv Double Shota trebalo da igramo defanzivni trougao, sa dvojicom pozadi. Kako su igrali do sad, i remi ce biti dostatan.I da, postoji mogucnost da cemo igrati u 21h, mada verovatno ostaje za 19h. Stay tuned... Edited by Calavera
Link to comment
TabelaJa mislim da bi danas protiv Double Shota trebalo da igramo defanzivni trougao, sa dvojicom pozadi. Kako su igrali do sad, i remi ce biti dostatan.I da, postoji mogucnost da cemo igrati u 21h, mada verovatno ostaje za 19h. Stay tuned...
Pa jebote, jesu toliko dobri ti???Nije losa ta defanzivna varijanta.
Link to comment

samo da prijavim da smo sinoć baba i ja, i još neki lik, ugazili neke makedonce i tako proširili PPP teritoriju i dole na jug. igrali smo tri tekme, i dobili sve tri. ja sam briljirao™ u odbrani (kriv za svaki primljen gol), srećom baba i onaj lik su bili na nivou.stay tuned.

Link to comment
TabelaJa mislim da bi danas protiv Double Shota trebalo da igramo defanzivni trougao, sa dvojicom pozadi. Kako su igrali do sad, i remi ce biti dostatan.I da, postoji mogucnost da cemo igrati u 21h, mada verovatno ostaje za 19h. Stay tuned...
ja ne mogu u 21h. sinoc mi je garbajosa rekao da imaju problem da se skupe.
Link to comment

Vukoticu, ti ces biti nas predstavnik za Makedoniju i tamo ces da promovises PPP sektu.

Pa jebote, jesu toliko dobri ti???Nije losa ta defanzivna varijanta.
Jesu. Ne igraju nista svemirski nego su sveli greske u odbrani na minimum i skoro sve fifti-fifti situacije idu u njihovu korist. Moracemo defanzivno (mozda i odbranu covek na coveka, striktno markiranje :D ) i da probamo da uvaljamo nesto iz kontre ili odbitka.Kvota na njih 1.20, nereseno 5.00 i nasa pobeda 9.50 :o
Link to comment
Jesu. Ne igraju nista svemirski nego su sveli greske u odbrani na minimum i skoro sve fifti-fifti situacije idu u njihovu korist. Moracemo defanzivno (mozda i odbranu covek na coveka, striktno markiranje :D ) i da probamo da uvaljamo nesto iz kontre ili odbitka.
Ovo zvuči kao da slušam konferenciju za štampu trenera Slobode Sevojno Point pred gostovanje na JNA. PPP štancuje zadnje vezne, a fale rutineri. Zato smo tu gde jesmo.
Link to comment
Ovo zvuči kao da slušam konferenciju za štampu trenera Slobode Sevojno Point pred gostovanje na JNA. PPP štancuje zadnje vezne, a fale rutineri. Zato smo tu gde jesmo.
meni vise na gostovanje partizana na marakani :fantom:
Link to comment

Kako ne kapirate, jebote. Ovo sve sam izjavio da prebacim breme favorita na njih, kao sto smo ih preksinoc u prijateljskoj pustili da nas sabiju 4:0 i 2:0. Zato sam ja selektor a pejsi i kajzer tu gde jesu.Ispresavijacemo ih najstrasnije, realno.

Link to comment

ZLI: Ako veceras ne pobedimo - dajem otkaz!Jos se strasti nisu stisale nakon prvog poraza a nove bombasticne izjave su se cule na kzs HS ppp .Zli Selektor (obecao razresenje afere Moca) nastavlja sa igrom nerava i pretnjama.Vidno iznervirani Zli (obecao razresenje afere Moca) u jednom trenutku je uzviknuo - Dok sam ja na kormilu repStacije necemo igrati defanzivno!!! Dosta mi je dezurnih dusebriznika! - grmeo je , trazeci pogledom po sali Pejsija u vreme cijeg dezurstva je organizovana kzs.Kako vreme tece njegova nervoza postaje sve primetnija, sto mnogi povezuju sa njegovim neuspehom u pokusanju preuzimanja ili makar ulaska u repStaciju Vukajlije. Dokle ce ppp savez trpeti njegovo sedenje na dve stolice znace se u narednih nekoliko dana.Ulje na vatru doliva podatak da je njegova funkcija igraca/selektora pomenuta i u upitniku EU, pa se ocekuje da na vrata ppp Hax saveza ovih dana zakucaju i inspektori UEHE.Ne sporeci njegove zasluge za razvoj ove igre na pppprostorima ipak se namece pitanje - Da li repStacija treba da bude taoc jednog coveka pa makar se on zvao Zli Gli (obecao razresenje afere Moca)???Sent from kzs ppphs using TapaTalk

Edited by Kayser
Link to comment

treba primeniti stanojevu taktiku iz derbija :fantom: , uvaljati dva gola "ni iz čega" :fantom: , a onda lepo bunkerica :fantom: . posle oni nek kenjaju o sjajnim šansama i velikim posedima :fantom:

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...