Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Selektor: Zasluzeno!Upitan za svoje misljenje o suspendovanju mlade srpske nade Moce (ali ne Vukotica), selektor Glintic je izjavio sledece:"Jos nisam stigao da popricam sa ljudima iz saveza, tako da nemam komentara. Ipak, mogu vam obecati da cu se postarati da se ovo pitanje adekvatno resi, a Moca (ali ne Vukotic) dobije ono sto zasluzuje!"Podsetimo, Glintica su pre nekoliko dana na putu do saveza presreli nezadovoljne rezerve reprezentacije PPP-a i gadjali ga jajima. Jos uvek je nejasno ko je sve bio na mestu zlocina, ali sumnja se na uvek nezadovoljnog lebrona. PPPolicija je danas objavila da jos uvek nisu ni blizu resavanja ove misterije.

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hihi sad sam gledo, najblizi hax mi je u izraelu na 6064 kilometara i ping mi je 700. Srbija mi je na 7500 kilometara. Bem ti, u krugu od 6000 kilometara od mene niko ne igra hax :o

Link to comment

ispusicete bez moce, kad vam cika kojot kaze. vukotic mozda nije atraktivan kao neki, ali je on javier zanetti haxballa. moze da igra na svim pozicijama i veoma je koristan. jbg, tole ne dozvoljava...

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...