Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogu sam da kazem da je ovaj vecerasnji sastanak tj okupljane bilo veoma plodno. Prvo je ekipa novinara pojacana Pojmom pobedila repstaciju dve partije i to 2:0 i 2:1 i imamo nove kandidate za istu a pogotovu na mestu golmana. A potom je ekipa u sastavu: Calavera, Kayser Zli i ja igrala protiv NBG-a, Fei-ja, Timmi-ja i Vukotica prvu utakmicu izgubila nesrecno 3:1 ali je u revansu palo jedno Salkeovanje 5:1!!! Sad tvrdim da je Calavera ubedljivo najbolji igrac na PPP prostorima! A Timmi ima najbolji sut i fantasticno gradi loptu.

Link to comment

Sve je istina! Najbolji sam!Nego, raspored za ovu nedelju je posle zajebanih pregovora malo promenjen:cetvrtak 20h - Jajarepetak 19h - Double Shotnedelja 20h - Tropa de Elite

Link to comment

svaka cast calaveri, ali moca vukotic je ubedljivo najbolji igrac na ppp-u. nikad se srbija nece otarasiti menadzerskih kombinacija zbog kojih ne igra vukotic. <_<

Link to comment

Samo da prijavim da je ekipa u sastavu Kayser - Teribl Murijel - Uejd rutinski oprala lazne reprezentativce u sastavu Calavera (lazni MVP) - Timmi - Zli Gli. Rutinski.

Link to comment
ja ne mogu četvrtak i petak, neka igra "Shan" umjesto mene.
igraju vam igraci iz bocvane dok za nase dete iz beograda nema mesta. :isuse: zato smo tu gde jesmo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...