Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pojmo, ovi tvoji nisu bas bazdareni. Ovaj sto "voli pas-igru" ne dodaje uopste, a onaj drugi (pera djura ili kako vec) nije normalan. Lepo si mi uvalio ekipicu, nema sta :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

pa nisu to moji, ne znam ja "voli pas igru", i bješe li "djole robija"-u. moji su oni što sam sa njima igrao, a i njih sam slučajno našao, pobjegli iz naše sobe pa ja krenuo da ih tražim

Link to comment

Selektor: Vukotic no pasaran!5. april 2011.Nakon sinocnjeg treninga koji je bio otvoren za javnost, u narodu su se pojavile neke dileme. Glavna tema u fudbalskim kuloarima ovih dana je da li je Moca Vukotic sazreo za ulazak u repstaciju kao lazni Shan. Ne postoji niko kompetentniji da nam odgovori na to pitanje nego selektor a ujedno i najbolji, najlepsi i igrac koji je redovno najvisi u skoku, Evil Glintic.- Vukotic? Sta da vam kazem, videli ste i sami. Taj covek napravi jedan dobar potez svake prestupne godine a kikseva ima za izvoz. Mi ostali ne mozemo da se nadavamo™ golova koliko on moze da zajebe nazad, tako da ne znam cemu uopste polemika o njegovom ulasku u repstaciju. I ti sto ga guraju su smesni likovi. Taj Kojot ne moze ni sebi da sastavi tim koji ce da pobedi Crno Gorenje na domacem terenu a mesa se drugima u pos'o, totalno je smesan lik. I Yoyogi, po cemu je taj poznat u svetu fuzbala osim po skandalima i namestanju meceva zbog kladionice? To su sve neki nebitni likovi kojima je u interesu da unesu razdor u repstaciju, ali mogu samo da im porucim: crknite dusmani, stigla je zvezda Evil Glintic!Dakle, za Vukotica ce repstacija do daljnjeg ostati nedosanjani san. Mala satisfakcija moze da mu bude to sto je omiljen medj' rajom, a pogotovo medju zenskim svetom. Tokom sinocnjeg treninga su vidjene devojke koje su nosile majice sa natpisima "Vukoticu, jebi me!", "Vukoticu, zelim s tobom decu!", "Vukoticev je ogroman!" i slicno. U svakom slucaju, u godini kad nema evropskog ili svetskog prvenstva, uzbudjenja u fudbalskom svetu PPP-a svakako nece nedostajati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...