Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbg, nisam bio u mogućnosti da učestvujem, kako je prošlo, vidim spominju se pobede a tamo na tabeli stoji i poraz? Kad su sledeći mečevi?

Link to comment

2 pobede i 1 poraz (Timmiju zalagovalo, pa su nam samo ubacili loptu u mrezu), samo cekamo da nam potvrde onu drugu pobedu.Sledeca 3 meca tokom ove nedelje, najverovatnije po 1 u cetvrtak i nedelju i jos 1 u petak ili subotu.

Link to comment

prvu smo dobili 4-0 protiv nekih koji su realno losi, cisto otaljavanje. drugi su vec bili mnogo bolji i tu smo partiju odigrali odlicno, bas kako treba 4-1. e sad, trecu smo igrali protiv likova koji su se branili 90% vremena i na 1-1 u drugoj partiji meni zabaguje igrica i zalijepi me za lijevu ivicu, iza naseg gola, tako da je gol ostao prazan i izgubimo 2-1. glupost.nije meni nista zalagovalo, nego je igrica zabagovala. nije bio nikakav lag, desavalo se ono i ranije.

Edited by Timmi
Link to comment

do sobe je sigurno, jer je i onom liku zabagovalo isto tako u prvoj, samo sto je njihova situacija bila mnogo bolja.

Edited by Timmi
Link to comment

boga mi, vreme je da se neki igrači zamisle malo o svojoj igri i obavezama. repstacija je svetinja i nema tu mesta za one koji nisu spremni da izginu na terenu za dres najdražih boja. u suprotnom, mogli bi neki od rezervista da nenadano dobiju šansu u budućim okršajima. repstacija je iznad svih, svaki izgovor je suvišan i neozbiljan. pamet u glavu i dupe uz zid!

Link to comment
boga mi, vreme je da se neki igrači zamisle malo o svojoj igri i obavezama. repstacija je svetinja i nema tu mesta za one koji nisu spremni da izginu na terenu za dres najdražih boja. u suprotnom, mogli bi neki od rezervista da nenadano dobiju šansu u budućim okršajima. repstacija je iznad svih, svaki izgovor je suvišan i neozbiljan. pamet u glavu i dupe uz zid!
potplaceni burek-jogurt novinar <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...