Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

...
Ma ovde i nije bilo svadje oko necijih gresaka i prigovaranja oko istih, nego oko repstacije tj. sastava ekipe za ovu ligu. Ali nije vise ni bitno.
jeste li ikad igrali sa nikom akisa u nekoj od soba?
Ja jok. Ko je taj, jel neki dobar?
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

taj je zreo za hospitalizaciju. igrao sam protiv njega 1 na 1 i dobio prvi mec u njegovoj sobi 3-1 i poveo u drugom kod mene 2-1 pola minuta do kraja i onda klasika, nije htio da nastavi da igra i ja sam ga cekao 10 min i skrinovao za to vrijeme svaki minut i na kraju napisao protest i rezultat sa slikama. e pazi sad, slijedi zaplet, ovaj sampion je za tih 10 min sto sam ga cekao otvorio novu sa sobu sa mojim nickom kao hostom i usao iz treceg taba sa svojim i napravio da dobije 4-0 :lol: i onda okacio skrinove i napisao da sam mu rekao da saceka 10 min da ja kreiram sobu. sta sve nije spreman da uradi za nesto tako nebitno. :blink::huh: bolestan lik, jbt najgore od svega sto sam ja zaboravio da skrinujem na pocetku meca u mom lobiju i samo imam skrinove od 2-1 pa cekanja njega 10 min, ali opet se vide kod njega 3 taba za vrijeme dok ga ja cekam.

Edited by Timmi
Link to comment

Kakav spektakl na debiju ove sezone, jos smo stigli i da promesamo karte jer smo na poluvremenu vodili 2:0. ^_^Nego, sutra bi morali da probamo kod Glog pre nego sto pocnemo sa igrom, meni je malo seckalo u Timmijevoj sobi. Moglo je da se igra, ali...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...