Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Moca je Moca a Moca Vukotic je Vukotic, nisu kao Milicic&Milicic.Nego, stigao mi mail da cemo biti kikovani iz 4na4 liste na ESL-u ako ne odigramo mec u narednih 13 dana. Moglo bi nesto da se organizuje, cisto da nas ne izbace bezveze.

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

U pravilima pise da su dozvoljene izmene na poluvremenu i posle svakog gola. Ja mislim da dovedemo 5 igraca i koristimo to pravilo maksimalno, hokejaske izmene i to. Ako nekome nije dan, neko drugi upadne umesto njega.

Edited by Calavera
Link to comment
Ja sam Moća i to mi je nadimak u RL dok je Vukotic nik izabrao po fudbaleru Partizana ko zna kako se on zove u RL :P
Ja mislim da je ovo laz. Ko je cuo sa se neko zove Moca??? :unsure:
Link to comment
U pravilima pise da su dozvoljene izmene na poluvremenu i posle svakog gola. Ja mislim da dovedemo 5 igraca i koristimo to pravilo maksimalno, hokejaske izmene i to. Ako nekome nije dan, neko drugi upadne umesto njega.
Pa moze tako, logicno zvuci. Inace, pise da se mora odigrati 3 kola nedeljno i da nije bitan redosled. Mene je noob pitao za drugo kolo, jel moze u subotu uvece, i ja sam rekao da moze. Ne znam s kim igramo jos u trecem kolu ali i to bi moglo neposredno pre ili posle jednog od ova dva mece, posto ce trajati po 20ak minuta sa sve dogovaranjem.
Link to comment

Noob je sa Drvosecama, sa njima igramo u prvom kolu. To smo rekli za nedelju u 21h. To pravilo da se moraju odigrati tri kola nedeljno je uzasno glupo, sumnjam da ce se drzati toga k'o pijani plota.edit: da ugovorim drugo kolo sa Pivopijama u subotu uvece? Oni igraju prvo u petak.edit 2: ma, probacu.

Edited by Calavera
Link to comment

Da, on je s ovima. Pa moze tri kola nedeljno, bilo bi malo predugo da se igra samo jedno... s tim sto bi mozda moglo nekad da se odigra i u toku nedelje, da se ne ceka vikend.A ne bi bilo lose ni da opletemo nesto i na ESL-u, samo da nas ne izbace. Ja bi' voleo da izazovemo Trick17 ili Tairow, oni su prvi i drugi.

Link to comment

Mislim da samo Dalibor i Kajzer mogu da izguraju 4na4, mada ovde otprilike i nije toliko bitno da li cemo pobediti nego samo da ne izvisimo sa liste pa cemo preziveti i ako bude malo lagovalo.

Link to comment

mi smo igrali protiv trick 17 3 na 3 i izgubili zbog laga u mojoj sobi tako sto se lopta odbila preko citavog terena, a shana na golu bacio lag. u njihovoj sobi bilo 0-0.zapravo, sad imam bolji net, lagovace kao neko vece kad sam ja kreirao.

Edited by Timmi
Link to comment

Pa to je bilo onda kad sam vam ja upao u sobu i tad ste i primili gol, mada je to bio klasik teren valjda. Ne znam zasto nam u 4na4 listi nije uracanato ono kad smo igrali kup, imamo dve pobede i poraz ako se dobro secam.Ja imam valjda upload od 512 kilobita ali cesto na testu ide i na 0.8, a i ping mi se dosta popravio zadnjih dana... samo mislim da ipak nekima laguje kod mene, dok je npr. Calaveri ispod 50 ping.

Edited by Zli Gli
Link to comment

da, tad si ti bio kriv jer si mi slao poruke na esl-u :lol: kup je drugo takmicenje, ovo je ladderimam i ja taj upload, bitnije je koliki krs ti je komp

Edited by Timmi
Link to comment

Vratio sam drugu njegov modem/router a uzeo nazad moj, bolji, i na testovima mi je ping manji a i u igri, cini mi se. Evo napravio sam sobu pa mozete probati kako vam sljaka dok sam ja u teretani. Svi su admini, naravno.http://www.haxball.com/?roomid=4e0e66f53a9608f56cd880b4ca2349359ef064bf07c45c5ee9c7b60fd7fe88e6&pass=1Standardna sifra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...