Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poenta lige je to da se igra ozbiljno, zasto bismo sakatili prvi tim da bi svi dobili sansu da igraju?
Kao i pravom fudbalu, sve isto. Jok, vi cete igrati svih 18 kola osim kad neko ne bude mogao. Kako da ne.
Link to comment

onog trenutka kad je ovo postalo neka ozbiljna priča, a ne igra i eventualno zezanje tokom iste, meni lično je cijela stvar izgubila smisao, a i volja za bilo kakvim igranjem mi je prilično opala. ova fora sa interforumskim okršajima je meni bila simpatična iz prostog razloga što sam jednu noć upao u neku drugu sobu pošto je ovdje neko ostavio poruku da nas nema dovoljno za igru i da odem tamo, gdje smo na proste činioce rastavili neke tipove igrajući vrlo sexy hax. onda je krenula priča sa ligom itd. ja sam to zamišljao kao otprilike igru 4 vs 4, 5 vs 5 gdje bi nas 10ak igralo po principu ko je na netu tad upada, ostali čekaju pa se rotiraju i tokom jedne utakmice i tokom ostalih kola.ni u jednom trenutku mi kroz glavu nije prolazila ideja o tome ko treba i kako treba na osnovu boljine™ da igra. ja s vama igram iz zabave, i jer ste mi simpatični kao forum. ako neko promaši pokrivanje ili mu zakasni spejs da udari, ja mu sigurno neću histerisati niti očekujem da meni to neko radi.i da se izgubi utakmica od drugog foruma, je li problem ili je PPP-u nos okidjen™ ? meni je iskreno to svejedno, pa bolje onda da igra neko kome nije i ko ce cijelu stvar ozbiljnije ispratiti

Link to comment

Potpuno si u pravu. Moram priznati da nas je tvoj post duboko ganuo, te smo resili da se rotiramo. Jesi slobodan u subotu u 22h, igramo ja, ti i Gli?I pisi cesce, uzivanje te je citati.

Link to comment

Nisam siguran jos.Do sinoc sam ziveo u ubedjenju da su Moca i Vukotic ista osoba.Osecao sam se ko Pizon :)Moracemo neke kvalifikacije da organizujemo i da vidim sta imam zapisano u notesu o svakom od vas.Vi samo nastavite da vredno trenirate i igrate.Kandidati ce o detaljima biti obavesteni privatnom porukom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...