Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam spreman da hostujem, na zelenoj travi sobe moje. Moguce je i snimanje na video kazetu, koja bi se kasnije dostavila SOS kanalu za prikazivanje u eminentnoj TV emisiji - SOS Bubamara. :piggy:

Link to comment
Sto se tice Calaverine privatne poruke u kojoj je kao odredio da ce ipak igrati njih trojica, da napisem i ovde, ukratko - nece da moze tek tako.
A ko si da to odredis? Mislis da ti to sto si prvi ostavio link ka SH forumu daje mesto u ekipi? Pogledao sam jos 1 ovu temu i provalio da si sam napisao da je Timmi kapiten. Znaci, njegovo je da sastavi tim (ako uopste zeli da se bakce time, bas si nam ubio zelju za igrom).
Link to comment

Calavera, probacu razumno, mada si me i u poruci a i ovde pokusao napraviti budalom.Dakle, ja nigde nisam rekao da treba sigurno da igram nego da nakon par dana odigravanja meceva odredimo sta i kako. Cak je bilo logicno da se rotiramo jer ima 18 kola, sasvim dovoljno. Timija sam stavio za kapitena jer ima najvise entuzijazma oko ove igre, mada je u pocetku kad sam ugovarao meceve sa drugima bio od onih sto su bili u fazonu da pojacano smaram. Ja sam se iscimao oko SH foruma i uopste te lige tako da se ipak pitam ponesto. Igracemo, probacemo, svasta je moguce... osim da ti dodjes i napises ko ce igrati, to jok. Ako treba, igracemo baba, ja i jos neko protiv vas trojice, na 5 pobeda, pa ako ispusite - vi visite. Posto vidim da ne pristajes ni na kakve rotacije, dogovore, bilo sta... I pojasni mi boldovano:

Na stranu to sto ovo vise uopste nije o tome ko bolje igra! Samo pogledaj poslednjih nekoliko stranica haxball teme, svadjas se sa svima. Redovno pljujes saigrace koji skrive gol, sto puta sam to video. Na kraju niko nece hteti da igra s tobom ako svima seres kad nesto zajebu.
Ako Feija (i ponekad Lebrona, i on se nesto navrz'o) smatras pod sve, onda svaka cast. Covek konstantno podjebava, napise mi da sisam kurac, i ja se posle svadjam? A drugi deo je pogotovo smesan - pljujem saigrace. Kad posle glupo primljenog gola napisem "brate moj, pa nemoj u sredinu vracati" ili tako nesto, to je tebi pljuvanje? Sinoc su vukotic i baba imali brdo kikseva i nista nisam napisao osim u ovom tonu. Mani me toga, bre, nemoj lagati bezveze.Igracemo do petka medjusobno i tad ce pasti dogovor.
Link to comment

Naravno da moze jer si se uhvatio dvojice najboljih. Nisam ni sumnjao da ces ekspresno odgovoriti. Ali sve i da pobedite, necete stalno igrati vas trojica, to odma' da bude jasno. Ekipa ima 8 ljudi, rotacije su mama... blablabla.A sad bi neko mogao da napravi sobu.

Link to comment
Naravno da moze jer si se uhvatio dvojice najboljih. Nisam ni sumnjao da ces ekspresno odgovoriti. Ali sve i da pobedite, necete stalno igrati vas trojica, to odma' da bude jasno. Ekipa ima 8 ljudi, rotacije su mama... blablabla.A sad bi neko mogao da napravi sobu.
Eto vidis kako i podsvesno znas ko treba da igra. :DMoze ovako, da se rotiramo cim izgubimo u ovom mom sastavu (ja, Timmi i pojmo)? Naravno, prvo treba da pobedimo tebe, Babu i jos 1 igraca po vasem izboru pre pocetka lige. Edited by Calavera
Link to comment

Ne moze, ekipa ce se rotirati i svi ce dobiti priliku. Jasno mi je da sa babom i jednim random igracem nemamo mnogo sanse ali moracete da se pomucite, ne moze na dza-bu. Sad bi bilo lepo da se malo igra, ako je moguce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...