Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

I pored arhineprijateljstva GARANTUJEM da bi ekipa u sastavu pojmo™ - ti - ja oprala Zlog Glog i bilo koju dvojicu. Jebote, sad sam skontao na koga mi je licio ovaj napad ludila, Zli Gli je Yoyogi haxball-a :Hail:
:lol: Ti si ostao na onom nivou iz pocetnih dana haksa, i kako onda da te udostojim odgovora? Nikako, numes i to je to. A ja sam uvek za te okrsaje kad dobijem izazov, imacete priliku da nas operete :Hail:Timmi, sto nismo igrali sinoc bar jos koju partiju 2na2? Kako bese - "ne mogu vise, spava mi se", ali cu ipak izdrzati da gledam NBA do ranog jutra? Mani me toga. A to sto je Fei skontao - :lol::isuse: Ne brinem se ja za tebe, preziveces i bez ove simpaticne lige jer imas svemirski hax na ESL-u, koji sam inace takodje ja nasao i doneo na ove prostore. Eto, i posle pricaj da te ne volim.Kojote siso, sikter angry.gif Edited by Zli Gli
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Newsflash !!!!!06:30> Timi odstranjen iz PPP Tima jer je gledao NBA sinoc posle povecerja.Sve su zabelezile sigurnosne kamere...08:00> Calaveri dodeljen orden Za razvoj i popularizaciju Haxballa II reda...09:30> Suska se da je Zli Gli jedan od glavnih kandidata za upraznjeno mesto u Medjunarodnom Svemirskom Haxball ESL Komitetu(ISHESLC).Protivkandidati isticu da on jos uvek nije zreo za tu poziciju uz argumentaciju da lose igra 1na1 i slabo se konta sa ostalim clanovima ISHESLC....09:40> Shan Jan : Igranje za Hax Reprezentaciju Botswane je moj decacki san .....10:28> HSCG - Pojmo je nas i to je kraj price...10:45> Sulundar ulazi u Parove veceras i otkriva svoj identitet......vise u danasnjem stampanom izdanju ....

Link to comment

Ovde vlada opste rasulo :Hail: U odsustvu boljih resenja, predlazem tim Brkic-Trivunovic-Brana Ilic, odnosno Ja, Pejsi i Sulundar. Vreme je za nove pocetke :0.6:

Link to comment

Dijamant je odavno prevazidjen, to se igralo jos '80-ih... Posto sam se samoproglasio za selektora i vrhovnog komandanta (jer sam tako u mogucnosti), naredjujem da se dijamant vise ne pominje na ovim stranicama osim kad se prica o majonezu istog imena. Mada je bolji Knorr-ov sa maslinovim uljem, al' to sad nije tema price.Nego, kajzere, mog'o bi da napravis sobu bez sifre, da malo igramo 3na3.

Link to comment

Ja sam za to da se nadjemo ja, Timmi, Pojmo, Gli i jos dva dzentlmena sa viskom slobodnom vremena u sobi veceras i odrzimo kvalifikacije za taj prvi tim. Prvu igramo ja, Timmi i Pojmo, drugu ja, Gli i Pojmo pa cemo vidimo™ koji ce tim biti uspesniji.Gli, ja iskreno mislim da se malo precenjujes, ali eto, dokazi mi suprotno. Meni je u interesu da skupimo sto jaci tim za tu ligu, nista drugo.

Edited by Calavera
Link to comment

haxballometrija™Ja cu biti domacin tih istorijskih kvalifikacija za prvi tim ppp-a, a uz to i sudija.Jedno glupo pitanje, zar se ne mogu prijaviti dva tima za tu ligu ili stagod?Gli je mozda samo najjaci, ali u haxballu sam i ja bolji od njega. :P

Link to comment

A odakle ti da su pojmo i timi sigurica? Ni ti ne igras bolje od mene sto sam video u onim 2na2 sobama i vise puta 3na3. Recimo da smo isti ali niko ovde ne igra svemirski hax™. I recimo da upadas sigurno jer si doneo hax na ove prostore, ali to je sve.Dakle, ne vodi se ovde dilema da li cemo igrati timi ili ja, nego i pojmo nije 100% u timu, a i jos neki osim mene mozda zasluzuju da igraju (recimo Baba, sam si mi rekao da je kao metronom ili tako nesto). Sta je poenta? Vi stalno igrate zajedno, da li vas dvojica ili trojica, nebitno, i sad se tu nesto kao pitate. No way, Pedro.Ne valja ti taj sistem nikako, to da ste ti i pojmo konstanta a mi se rotiramo. Moze samo da igramo svi medjusobno par dana i onda na kraju izvedemo zakljucke. A bas cemo se naci jednom da igrate vas trojica protiv mene i jos dvojice random solidnih likova, cisto malo da vidis da i ti precenjujes sebe i ostalu dvojicu.Lebrone, brate moj napaceni, ne lupaj :lol:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pa Baba ovde nalece retko a naleteo sam na njega vise puta u random sobama sto ce reci da igra redovno. U tome je problem s njim.Inace, sad cu da napravim sobu pa mozete upasti.

Edited by Zli Gli
Link to comment

U jbt, ja sam jos ispao prorok kad sam se iskusno povukao na vrhuncu slave, te cu ostati upamcen kao kombinacija Panceva, Inzagija i Goge Obradovica, ali i kao pravi dzentlmen u kopackama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...