Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ranking sa esl-a 1vs1, sto nema skoro nikakve veze sa 3vs3? Sa esl-a gde skoro niko ne igra jer svima laguje protiv stranaca? Ajmo biti ozbiljni. A sto se tice tih svemirskih caka, to mozda prolazi samo 1 na 1. Eno ti Divljina,iz_senke, Stele xD i jos par njih koji igraju samo 1na1 i nastrebali su to cekanje, drkanje, njakanje... nije za nas tanjih zivaca. Ja jako retko igram 1na1 ali sam uspeo da dodjem do tog nivoa da protiv tih najboljih uglavnom izgubim 1 razlike i nabodem nekad neku pobedu na guzove. 1na1 mnooogo smara.

Link to comment

Jel se ti zajebavas ili sta? Koji svemirski hax kad jedan jebeni mec ne moze da se odigra a da ne laguje. A ako cemo vec to da gledamo, ti i Calavera ste juce izgubili od onih Svaba sto smo ih Shan Jan i ja dobili 3:0 i 8:3 (a Shan je dobar lik i mnogo ga gotivim ovako ali vise voli izleteti s gola nego 'leba jesti). Ej, igrali 3 jebena meca zajedno, uigranost nula. Ajde lepo se ti mani esl-a i 1vs1 nego daj da vidimo neki realan test ko je pogodniji za 3vs3.Kad smo vec kod esl-a, eno ti ga ovde omrazeni cooling tamo ima 43-2-6 u 1vs1 listi. Calavera rece da covek ne igra nista posebno a i ja sam ga posle kidao 2vs2 sa nekim likom, tako da nemam vise sta da kazem na temu poredjenja solo igre sa timskom.

Link to comment

Prvo, mene i Shana ste dobili 6:3 ukupno, i to nam je bio PRVI mec zajedno. Prva bila 2:2, druga 4:1 za vas i to bezveze (sto ti kazes, splet neverovatnih okolnosti). Samo ne kontam sto se hvalis time kad je Shan klasa ispod, ne zna nikakve cake. Igra dobro ali to je recimo neki prosek, plus sto se ja i on neverovatno ne kontamo zbog tog njegovog izletanja. Kad igram sa npr. Calaverom, to je sasvim druga prica iako i on ima svojih mana, kao i svi. On zna dobro kako ja igram kad imam dobrog saigraca samo sto mudro cuti.Znaci, ti se drzis toga sto igras sa Calaverom u ligi na esl-u i sto igras 1na1, a mene ko jebe sto se mucim sa losijim igracima. To su situacije u kojima ti popizdis, pocnes da pises svasta i izadjes, a ja nastavim da igram koliko mogu. E pa vise me ne boli kurac i nece se odredjivati glasanjem nego cemo lepo igrati u raznim sastavima pa cemo videti sta je najbolje. A ne kao veceras da igrate ti, pojmo i Calavera protiv mene, kaspera i Babe (koji je uzasno odigrao tu partiju, btw). Posle toga lepo krenemo da igramo 2na2 malo i prvu nas dobijete 4:2 jedva, drugu gubite 2:0... i prekidamo, ali ostajemo budni do pola 4. Jebiga, ne ide to tako. Mogu ja da nadjem dva solidna igraca pa da se oprobamo i protiv nedvojbeno prvog tima PPP-a, nije problem nikakav.Calaveri cemo priznati to sto je doneo igru na ovaj forum pa moze da igra sta hoce i kad hoce. Koliko se secam, ti si uvek bio nesto protiv kad sam ja predlagao razne okrsaje protiv timova van ovog foruma ali ajde, i to cemo da zaboravimo. Dakle, ti i pojmo cete takodje morati da se potrudite da unidjete u ekipicu, kao i svi ostali sem Calavere koji je nasao ovo cudo. Ja bi' mogao da potegnem argument da sam nam ja ovo i organizovao, ali to mi je trulo. I ne spominji vise 1vs1 u bilo kakvom kontekstu ove lige jer je to i 3vs3 nebo i zemlja.

Link to comment

Nemojte da se svadjate, vi ste drugari :lol:Ne znam o kakvim turnirima pricate ali realno Zli nema pojma i ne znam pomocu kojih trikova se on nasao pozvan da vam sastavlja tim :fantom:

Link to comment
gli, covjece, gubis se(da se dokazujem jbt :isuse: ). vec sam rekao da necu da igram, a poslije tvojih gluposti mi ne pada na pamet. pa cak duno, moj arhineprijatelj, vidi koliko to sve sto pises nema smisla. aj zdravo :smoris:
I pored arhineprijateljstva GARANTUJEM da bi ekipa u sastavu pojmo - ti - ja oprala Zlog Glog i bilo koju dvojicu. Jebote, sad sam skontao na koga mi je licio ovaj napad ludila, Zli Gli je Yoyogi haxball-a :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...