Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Boze kakvih budala ima na esl-upobedim nekog nemackog klinca, i on nece da prihvati rezultat jer mi kao windows sat nije dobar?!kao on je tamo od 2009. i zna sve fore kako da zajebe nekog i da je prijavio da sam slao lazne skrinove znaci uzasmezi me sad da se preganjam sa adminima i ostalo...zato ja volim da igram ovde sa vama :D

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Boze kakvih budala ima na esl-upobedim nekog nemackog klinca, i on nece da prihvati rezultat jer mi kao windows sat nije dobar?!kao on je tamo od 2009. i zna sve fore kako da zajebe nekog i da je prijavio da sam slao lazne skrinove znaci uzasmezi me sad da se preganjam sa adminima i ostalo...zato ja volim da igram ovde sa vama :D
pa, hm... decko je supak, ali je u pravu. validan skrinsot je onaj na kome se vidi esl clock. znaci, kad skrinujes rezultat u tom trenutku ti se mora vidjeti i sat sa sajta, jer je to njihov anticheat. za pocetaka je najbolje da skines gadwin print screen da se ne jebavas sa paintom. ako imas dovoljno velioku rezoluciju na monitoru, onda prozor haxballa nemoj da razvuces preko citavog ekrana, nego ostavi da ti se sa strane vidi esl sajt i sat na njemu(a u isto vrijeme da vidis citav classic teren).evo ti jedan validan printscreen 64743981.jpgvidis esl sat u donjem desnom uglu? ja to radim tako jer imam mali ekran, ti nadji neki bolji i jednostavniji nacini ne daj mu pobjedu
Link to comment

znam da postoji to pravilo. ali nisam znao sta tacno to podrazumeva :Dali igrao sam preko 30 partija i nikad nisam imao problema sa skrin sotovima do sada...mada kad je neko dosta jaci po rangu od mene onda ga zamolim da on odradi to jer cu i ovako verovatno izgubiti :Da sada posto je lik bio slab, uzeo sam ja da odradim, da ne bi bilo nesporazuma. ali sam ispao neuk :)jer ne verujem da je nekome toliko dosadno u zivotu da igra a ne ume da gubi... ali kako lik ima 17 godina, nista me ne cudi :Dza sada nije prihvatio rezultat ali me nije ni prijavio. ili bar ja to ne umem da provalim :Du svakom slucaju. aj da igramo ovde :)ima li nas?

Link to comment

Ja sam tu, moze ako napravite sobu.Inace, da prijavim da smo Calavera i ja danas igrali mnogo zajebano sa mnogo zajebanim protivnicima. Bilo i gresaka, bilo malo i bagova, ali smo generalno objasnili.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...