Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma nisam napisao nista strasno.nego sam ga posle akcije u kojoj se zalepio pejsiju i mi primili gol, pitao da li mora da juri bas svaku loptua suki je rekao iz zezanja: "pa stvarno pejsi!" a na pitanje pejsija na koga se odnosi, ja sam nespretno odgovorio "pa sta mislis?!"misleci da se podrazumeva da se odnosi na sukijaja cu svakako malo da odmorim :)suki, nemoj da se ljutis :D

Edited by Далибор
Link to comment

Meni bas do jaja sto je pocelo ovako da se kuva i da sevaju skandali ko u pravom fuzbalu biggrin.gif A suki je car i to je svima jasno, naravno.

sad udjoh kod zlijevog coolinga 1 na 1 i kad sam ga dobio 3-1 i rekao mu kako je dobar igrac kikovao me i poslao u pm. :( toliko o zlijevim igracima. <_< zli, od sad u nasim sobama da cutis. angry.gif
Ne znam za 1 na 1, stvarno, ali ono sto je igrao onda je najbolje sto ja videh u igru 2 na 2 otkako igram ovo cudo. Mada sam i napisao da nije igrao kao vanzemunac nego da je bio jako racionalan. A moze biti i da to nije taj, ko ce ga znati.
Link to comment

pa da, ja sam skroz van ovih konvencionalnih kanala haxball komunikacije. ne znam ko je suki btw, to jest da li se radi o liku sa foruma. recimo da je moj propust sto ne hvatam sve tokove i desavanja.

Link to comment
Ne znam za 1 na 1, stvarno, ali ono sto je igrao onda je najbolje sto ja videh u igru 2 na 2 otkako igram ovo cudo. Mada sam i napisao da nije igrao kao vanzemunac nego da je bio jako racionalan. A moze biti i da to nije taj, ko ce ga znati.
taj je sigurno, jer igra odlicno. kakve ti supcine hvalis :o suki je sulundar(sise kupamo u znoju)
Link to comment

Sad sam igrao u coolingovoj sobi i potvrdjujem da je supcina, a i verovatno ga je kenjalo ono vece posto smo ih sad neki kalipso i ja pokidali najstrasnije. Mislim da je bilo 5:2 u pobedama, s tim sto je na 2:0 za nas prekidao, i kikovao je neke likove usput. I dalje tvrdim da dobro igra (osim sto stvarno preteruje sa onim od zid, citam ga kao knjigu) ali da je shaban - jeste. I drago mi je sto smo ih karali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...