Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da napomenem samo da je u prvom inter-forumaskom esl sudaru tim parapsihpotalogija1 pobedila tim scwana rezultatom 2-2 4-1. No tim scwana je jos mlad i perspektivan i sigurni smo da cemo jos puno videti od njih. Za sve je naravno kriva timijeva ukleta soba.

Link to comment

Da, perspektivni smo a ti u sredu odlazis u fakin' Bocvanu. Jebi se, pedere. angry.gifOtvoren konkurs za mog novog saigraca. Uslov je samo da bude bolji od shana pedera, sto ne bi trebalo da je tesko. dry.gif

Link to comment

sad udjoh kod zlijevog coolinga 1 na 1 i kad sam ga dobio 3-1 i rekao mu kako je dobar igrac kikovao me i poslao u pm. :( toliko o zlijevim igracima. <_< zli, od sad u nasim sobama da cutis. angry.gif

Link to comment
Da, perspektivni smo a ti u sredu odlazis u fakin' Bocvanu. Jebi se, pedere. angry.gifOtvoren konkurs za mog novog saigraca. Uslov je samo da bude bolji od shana pedera, sto ne bi trebalo da je tesko. dry.gif
Nema leba ovde, polomice mi noge neko na nasim livadama. No idem ja u menadjere pa kad vam nabavim nekog glitambea timikembea ima da ih sve potrsite. Dok cu ja da brojim parice... cool.gif
Link to comment

Cestitam na uspesima worldwide svakako, nema to veze sa zatvaranjem sobe, ne brini.

Edited by pacey defender
Link to comment

Ja se najiskrenije izvinjavam!naravno da nije tebi(pejsi) bilo upuceno. ali nisam trebao ni sukiju to da napisem.samo sam bio suvise nervozan(kada sam dosao u sobu). i igrao ocajno. a kako je bilo vec pola 2 nije mi bilo do zezanja, nego hteo da odigramo jos par partija pa da spavam. ali mi se u 2 partije lepio kad god je stigao i to nije smirilo moju nervozu nego dovelo do toga da napisem ono sto sam napisaoizvinjavam se svima!mozda bi trebalo da ja malo odmorim i da ne dolazim na haxball da trazim lek za nervozu i opustanje, jer mi u poslednjih par dana ne pomaze :Dpoz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...