Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Najgore je sto nas je ubio lag u timijevoj sobi. Dali su mi gol preko celog terena gde sam video loptu kad su je sutnuli... i kad je vec bio gol. Mislim da sam zavrsio u korneru. Timi i njegov net :isuse:

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da kazem da je 3v3 na malom terenu dosadno sranje. Da ne bi *onog* laga, bilo bi 0:0 u obe tekme.Promenio sam logo, inace.

Edited by Calavera
Link to comment
Samo da kazem da je 3v3 na malom terenu dosadno sranje. Da ne bi *onog* laga, bilo bi 0:0 u obe tekme.Promenio sam logo, inace.
zato hocu da igramo 4 na 4 big, a 3 na 3 se igra na classic. ovi znaju da igraju, ali bi bilo 0-0
Link to comment
zato hocu da igramo 4 na 4 big, a 3 na 3 se igra na classic. ovi znaju da igraju, ali bi bilo 0-0
Jesi video koja je guzva bila? Kladim se da se 90% tekmi zavrsava sa 0:0 kad igraju ljudi koji znaju™. A i golovi su verovatno samo stvar usera ili rezultat non-stop drkanja po X-u.'Ocemo sad onu 2v2, ppp1 protiv... kako vam se vec zove tim. Shane?
Link to comment

Ok dodao sam tim u 2on2. Jel mozemo sad da opalimo timi?edit: kako sta, jezik naroda cwana. Jes ti iso u skole <_<

Edited by Shan Jan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...