Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Pa ne znam, vidi s njima. Zapravo, ne moras s njima ako neces, bitno je samo da odigramo jedan mec i ostanemo na onoj 3vs3 listi. Mozemo i sa vukajlijom, imaju i oni ekipu. Tu bi nam i ping bio korektan.Inace, danas sam igrao sa onim Spancem Kalajanom (mislim da je 10. na 1vs1 listi) i sa nekim Poljakom (27. na listi). Kalajan me dobio 11:2 i 6:5 (trazio sam da obe on hostuje), uz veliki lag. Ne igra nista spektakularno, samo koristi jebeni zid i lako ga je procitati. Ja jos i ne igram cesto 1 na 1 ali smo u drugoj bili skroz egal, bez obzira na ping i cinjenicu da mi je prvi gol zabio kad me lag izbacio van terena (mada je osim tog gola bio korektan). Sa Poljakom (5:1 i 4:2) je bilo totalno neigrivo, stalno me bacalo van terena pa je on morao da me ugura nazad, hteo covek lepo i da ponisti ali sam mu dao da pise rezultat jer je neki dobar lik.Realno, 1 na 1 je sranje ali makar covek nema da se ljuti na bilo koga osim sebe. Sve vise mi se svidja da makar povremeno odigram koju.

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ja igram i kod nas i kod random hostova otkako je igra napravljena, nego se kod nas pici samo na velikom terenu a nemamo dovoljno kvalitetnih igraca za tako nesto. Zapravo, uvek imamo nekog ko minira a jedan sjebe sve, laganeze (iako je npr. sulundar 1 car i dusa od coveka).2 na 2 na klasik i 3 na 3 na velikom je do jaja, a mi igramo 4 na 4 i to je veliko sranje kad nema 8 dobrih. A nema. I duvaj ga, Fei pedere!
Znaci upadas kao padobranac kod nepoznatih ljudi? :isuse: 4 na 4 na nasim terenima je sranje prije svega zbog laga pa se svaki put neko smori. I duvaj ga, Lji pedere!
Link to comment

Ja sam tu posle 10, u 8 idem u teretanu.

kad igras 1 na 1 uvijek hostuj jednu partiju, zato sto je p2p igra i lag i ping su vam medjusobno isti
Verujem, samo sto kad ja hostujem igra ide kao usporeni snimak i bas je mucenje igrati tako. A i ovo sam igrao cisto da probam kako ide pa mi nije toliko bilo bitno kako cu proci, mada bi bilo lepo kad bi moglo da radi kako treba i protiv stranaca.
Link to comment
Tebi laguje i kad hostujes?? :)
Ma jok, nego radi usporeno, sama igra ide jedno 35% sporije nego sto treba. Probao je neko od nasih sa mnom kad sam ja bio host, ne mogu da se setim sad ko. Uzas zivi, totalno ubija igru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...