Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Gde pobegoste svi? Otvorena je soba i dalje, cak se i Timmi dovukaosamo da dodam da je Milicu kikovao Pera Lukovic, a ne ja -_-

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo vam sobicak, ali picite bez mene za sada...http://www.haxball.com/?roomid=3c2da24f6d72cf4dc9d59a8118636c2aa7deeca1f3ae82ed2c03e0218a56d9d5&pass=1

Link to comment

Jel hoce neko da upadnemo u neku sobu i igramo 2 na 2 protiv random likova? Mislim da se necu vise zamajavati sa ovim nasim simpaticnim sobicama, postalo je totalno sulu(n)do.

Link to comment

Ma ja igram i kod nas i kod random hostova otkako je igra napravljena, nego se kod nas pici samo na velikom terenu a nemamo dovoljno kvalitetnih igraca za tako nesto. Zapravo, uvek imamo nekog ko minira a jedan sjebe sve, laganeze (iako je npr. sulundar 1 car i dusa od coveka).2 na 2 na klasik i 3 na 3 na velikom je do jaja, a mi igramo 4 na 4 i to je veliko sranje kad nema 8 dobrih. A nema. I duvaj ga, Fei pedere!

Link to comment

Timmi, aj izazovi one Ukrajince sto su nas dobili na onom turniru, ali da igramo 3 na 3 jer su oni tu prvi na listi. Taman imamo jos par dana da odigramo mec da nas ne sklone sa liste, pa sto da ne opletemo jednu sa najboljima...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...